Як зібрати диван-акордеон. схема складання дивана акордеон.

У Росії найпопулярнішими видами дивана є розкладні. Найбільш затребуваний - так званий диван-акордеон, має легкий механізм розкладання. Як правило, в магазинах при покупці дивана цей механізм, заснований на тому ж принципі, що і рух справжнього акордеона, показують наочно, але розібравши його будинку, не всі знають, як потім зібрати.
Інструкція
1
Дивани-акордеон дуже прості у використанні: навіть дошкільник може швидко і без зусиль розкласти його. Такі дивани складаються втричі: дві частини знаходяться в спинці, розкладаючись в одну при трансформації. Механізм діє за принципом гармошки або акордеона, що дало це назва дивану. Такі меблі ідеальна для невеликих квартир, так як в складеному стані займає мало місця, має спеціальні ящики для білизни і в розкладеному стані дуже зручна. Міцний металевий каркас легкий у використанні і надійний, а механізмом дивана можна користуватися дуже довго.
2
Щоб розкласти диван, злегка підніміть сидіння за матерчату петлю, спеціальну ручку або виступ (різні моделі мають різні пристосування для розкладання). Коли почуєте невеликий клацання, висуньте на себе. При цьому подвійна спинка дивана розкладеться, утворивши єдину поверхню з сидінням. Щоб розкласти диван, не потрібно відсувати його від стіни. Деякі моделі «акордеонів» мають спеціальні механізми-доводчики, завдяки яким диван сам виїжджає вперед.
3
Щоб зібрати розкладений диван, підніміть край дивана за допомогою того ж важеля (петлі, ручки, виступу) до характерного клацання, при якому починає працювати шарнирная конструкція. Потім трохи опустіть сидіння і почніть рухати його вперед. При цьому спинка дивана починає складатися, а вам залишається підсуває сидінні все ближче до стіни. Деякі моделі так само просто збираються автоматично після того, як ви потягнули за важіль.
4
Якщо ви не можете зібрати диван-акордеон, наприклад, механізм перестав працювати, не чутно характерного клацання, необхідно замінити деякі конструктивні елементи або кріпильну арматуру. Професіонали зроблять це швидко.