Як скоротити витрату бензину.

Щоб скоротити витрату бензину, зовсім не потрібно володіти навичками автомеханіка або модернізувати машину. Є кілька рекомендацій, завдяки яким можна заощадити на автомобільному паливі без надмірних клопотів.
Інструкція
1
Чи не переносьте в машині те, що вам не буде потрібно в даний час. Додатковий вагу - це зайва витрата палива. Насамперед це стосується зовнішнього багажника, який може збільшити витрати бензину відразу на 5-10%. Встановлюйте його прямо перед використанням, а після знову знімайте.
2
Якщо у вас за планами багато роз'їздів (туризм, шопінг і т.д.), спробуйте заздалегідь прорахувати маршрут. Прокладіть його так, щоб не кататися туди-сюди. Відшукайте парковку, зручну по розташуванню до кожного з місць, які вам необхідно відвідати протягом дня. Краще пройтися до деяких з них «на своїх двох», ніж витрачати час в пробках і кожен раз розшукувати нове місце для стоянки.
3
Перевірте повітряний фільтр і тиск в шинах. Зніміть фільтр і подивіться, як він пропускає світло. Непридатний фільтр обмежує потік повітря, що йде всередину мотора, через що витрачається на порядок більше бензину. Підвищивши тиск на 0,3 бару понад «стандарту», ви також заощадите паливо.
4
Обережно користуйтеся педаллю газу і намагайтеся різко не гальмувати. «Швидкий старт» - витрата бензину дарма, адже при цьому в циліндри надходять занадто великі порції пального. Не використовуйте підвищені передачі на малих швидкостях - це теж сильно збільшує витрату бензину. Завжди уважно стежте за обстановкою на дорозі, щоб скинути швидкість в потрібний момент.
5
У пробках утримуйте постійну швидкість. Адже при «завантаженість» дороги доводиться різко рушати і різко гальмувати, а це не тільки збільшує витрату палива, але і погіршує «стан здоров'я» вашої машини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UrY_BgcEWPY
Корисна порада
Крім того, пам'ятайте, що є способи просто купувати той же бензин дешевше. Якщо ви часто заправляєтеся на АЗС однієї мережі, оформіть карту постійного клієнта. Якщо улюбленої заправки у вас немає і ви рідко знаєте, де наступного разу будете заливати бензин, отримаєте паливну карту типу «кеш-бек» (тобто, набуваючи бензин на АЗС з досить великого списку, ви будете отримувати частину грошей назад у вигляді нарахувань на карту). Намагайтеся не зупинятися на заправках вздовж великих шосе, адже можна згорнути і проїхати пару вулиць; ціни на паливо там явно нижче. А ще - розраховуйте свої поїздки так, щоб не залишитися без палива перед тривалими вихідними. Найчастіше за кілька днів до травневих або зимових «канікул» ціни на бензин підвищуються.