Як завести icq номер.

В мережі ICQ користувачеві видається його UIN - це унікальний ідентифікаційний номер, реєстрований при вході в програму ICQ і використовуваний надалі. Сьогодні давно відомо, що аська - це протокол месенджера, застосовуваний для обміну миттєвими повідомленнями.
Інструкція
1
Заведіть собі аську. Ця процедура зрозуміла і проста. З нею впорається і початківець користувач інтернету. Зареєструвати ICQ можна кількома способами.
2
Спробуйте піти офіційним шляхом. На сайті http://www.icq.com скачайте програму ICQ. Вона постійно оновлюється. Потім перейдіть за цим посиланням https://www.icq.com/join/en і заповніть всі представлені поля для реєстрації. Перед встановленням програми необхідно завести свою адресу електронної пошти. Це в тому випадку, якщо його у вас немає. Електронний ящик можна зареєструвати на якомусь поштовому сервері. Далі ви отримуєте свій унікальний ідентифікаційний номер - UIN. Саме цей номер ви дасте своїм знайомим і друзям для того, щоб вони могли внести вас в контакт.
3
Скористайтеся російськомовним сервісом, якщо маєте труднощі з англійською мовою. Перейдіть по посиланню на сайт http://www.rambler.ru/і ви зможете завести поштовий ящик і на Рамблере. Крім цього, вам буде надана можливість створити обліковий запис ICQ. Ви можете скачати аську і на Рамблере. При цьому номер і пароль, отриманий в результаті реєстрації, буде однаковим як для поштової скриньки, так і аськи.
4
Встановіть аську на свій стільниковий телефон. Мобільний інтернет став дешевше. Це призвело до того, що користувачам стало простіше і дешевше використовувати ICQ в мобільному телефоні. Одним з поширених варіантів такої програми став JIMM. Ви можете завантажити його за посиланням http://www.jimm.org. Працюючи з JIMM, ви будете платити мобільному провайдеру за послуги передачі даних. Однак перш, ніж ви почнете користуватися аською, необхідно уточнити тариф у свого мобільного оператора. Зовсім скоро ви не зможете обходитися без цієї чудесної програми, створеної спеціально для спілкування.
Зверніть увагу
Що таке ICQ і як завести аську? Аська - це таке зменшувально-пестливе назва Інтернет-служби ICQ, застосовуваної для обміну короткими повідомленнями між користувачам мережі Інтернет. Це настільки зручно, що близько 400 мільйонів користувачів усього світу зареєстровані в цій службі, а близько 15 мільйонів користуються їй щодня.
Корисна порада
Щоб завести аську необхідно спочатку завантажити ICQ клієнт. Клієнт представляє собою програму, за допомогою якої буде відбувається спілкування в мережі ICQ. Для початку спілкування вам потрібно мати свій номер ICQ. Для отримання номера (UIN) зареєструйтеся на сторінці реєстрації або зареєструйтесь на офіційному сайті програми www.icq.com (він, на жаль, англійська).