Як заклеїти камеру велосипеда.

Основна причина спущеного велосипедного колеса - це прокол камери. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, не поспішайте її викидати і витрачати гроші на придбання нової. Заклеїти камеру можна самостійно, не витративши на це багато часу і коштів.
Вам знадобиться
  • - ацетон;
  • - клей;
  • - наждак;
  • - латочка.
Інструкція
1
Перш ніж реанімувати велосипедну шину, потрібно зняти колесо. Переверніть велосипед догори колесами, встановивши його на кермо і сидіння. Від'єднайте колесо від гальмівної системи. Відкрутіть кріплення і зніміть колесо. Для цього використовуйте відповідні гайкові ключі. Переверніть велосипед у вихідне положення.
2
Зніміть шину з металевого диска. Для цього відкрутіть кришку ніпеля і випустіть повітря. Коли шина спуститься, акуратно зніміть її з диска і вийміть з неї камеру.
3
Визначте місце проколу. Для цього потрібно знову накачати камеру, але не дуже сильно, інакше вона може лопнути. Наповніть водою великий таз або ванну і опустіть туди камеру. Обертайте камеру, акуратно натискаючи на неї. З місця проколу почне виділятися повітря, утворюючи невеликі пухирці. Запам'ятайте або позначте місце проколу і вийміть камеру з води. Просушіть камеру і сдуйте.
4
Підготуйте наждак, латочку, ацетон і клей. Ці кошти можна знайти в спеціальному наборі, який йде в комплекті з велосипедом. Такий же набір можна купити в спортивному магазині. Якщо спеціального набору у вас немає, можна використовувати наждачний папір, клей для гуми і відрізок старої камери. Замість ацетону можна використовувати бензин.
5
Покладіть камеру на тверду поверхню. Зачистіть місце проколу наждаком і обробіть ацетоном. Нанесіть на камеру трохи клею і почекайте 1-2 хвилини. Приклейте латочку так, щоб місце проколу було в центрі заплатки.
6
Якщо готових заплаток у вас немає, зробіть їх зі старої камери. Виріжте з камери круглу латочку, діаметр якої повинен складати не більше 5 см. Зашкурьте її і обробіть ацетоном так само, як і місце проколу на камері. Нанесіть на камеру клей і приклейте латочку.
7
Після того як латочка приклеєна, потрібно почекати, поки клей повністю просохне. Скільки часу для цього потрібно, залежить від клею, яким ви користуєтеся. Уважно ознайомтеся з інформацією на тюбику.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TX039MJfdSo
Зверніть увагу
Уважно огляньте шину, перш ніж вставляти в неї камеру. У шині можуть залишитися осколки скла, які й стали причиною проколу камери.