Як відкрити гараж.

Як відкрити гараж, якщо ви втратили або зламали ключ? Вирішити дану проблему буває непросто, але все ж існує кілька способів розкрити гаражний замок з найменшими пошкодженнями.
Інструкція
1
Зверніться до фахівців. У будь-якому місті існують фірми, професійні співробітники яких в змозі відкрити будь-який замок. Запросіть майстри, покажіть йому документи, які підтверджують, що ви є господарем гаража, і через деякий час проблема буде вирішена. Коштують такі послуги недешево, але результат буде гарантований. Крім того, розтин замку не займе багато часу, а це важливо, якщо машина потрібна терміново.
2
Процес розкриття гаража залежить від типу замка. Якщо ви використовуєте стандартний замок з сувальдним механізмом, розкривається він, як правило, підбором відмички або за допомогою висвердлювання стійки ригеля. Якщо ви знаєте пристрій замка, озбройтеся дрилем і спробуйте його рассверлить. Іноді злодії застосовують пристрій, під назвою «свертишем». Рассверлите центральний отвір замка, введіть масивний інструмент і кілька разів поверніть. Замок буде зруйнований. Можна також спробувати висвердлити болти, що тримають замикає пристрій.
3
Іноді потрапити в гараж, якщо замок відкривається зсередини, можна через задню стінку або стіну сусіднього гаража. Зазвичай вони робляться не дуже міцними. Якщо ви встановили дорогий надійний замок, і вам шкода його ламати, домовтеся з сусідом і проникніть в гараж через стіну. Відновлення цегляної кладки обійдеться вам набагато дешевше, ніж установка нового замку. Однак пам'ятайте, що таким способом часто користуються і грабіжники, тому залишати задню сторону гаража незахищеною небезпечно.
4
Самий крайній випадок - зрізати замок болгаркою або зруйнувати двері ломом. Спосіб цей дуже галасливий, а вашому гаражу буде завдано серйозної шкоди. Якщо на вашому гаражі дорогою замок, захищений від будь-яких відмичок, краще не пошкодувати грошей і викликати фахівців, щоб йому були нанесені невеликі пошкодження і безпеку гаража можна було відновити якомога швидше.