Як зробити колаж бажань. Як зробити щоб бажання збулося.

Часто колаж бажань допомагає до кінця усвідомити справжні цілі і бажання людини, правильно їх сформулювати і прискорює їх здійснення.
Інструкція
1
Подумайте про свої мрії та плани, про те, чого ви хочете насправді. Є сенс звернути увагу на такі сфери життя, як кар'єра, багатство, слава, сім'я, шлюб, діти, здоров'я, знання, вчителі. Уявіть чого ви хочете добитися в кожному з цих напрямків, продумайте в деталях і подробицях, уявіть себе в майбутньому, в якому у вас вже все це є, відчуйте радість від того, що ці бажання вже збулися.
2
Після цього візьміть папір, можливо, вам буде зручніше працювати з форматом більше, ніж стандартний альбомний аркуш. Розділіть лист на сфери вашого життя. Озбройтеся ножицями, клеєм, журналами та просто надихаючими картинками, кольоровими олівцями, фломастерами, фарбами і вклейте або намалюйте свої бажання. Картинки повинні максимально відображати те, чого ви хочете. Обов'язково підпишіть кожну з них. Будьте максимально конкретні. Ставте терміни виконання бажань. Також вгорі аркуша зробіть напис про те, що все відбувається по найбільш сприятливим сценарієм для вас і навколишнього світу. В процесі створення колажів та ілюстрацій відчуйте радість від того, що життя прекрасне і все вже збувається. Обов'язково вклейте своє фото або намалюйте себе. На зображенні ви повинні бути щасливі. Можна таким чином «приміряти» нову машину, відпочинок в красивих куточках світу, роботу мрії і навіть бути в оточенні великої і люблячої родини. Формулювання бажань повинні бути позитивними і не включати частку «не».
3
Коли якесь бажання виконується, змінюється або ви розумієте, що воно не було вашим істинним, то потрібно вносити відповідні зміни в колаж, відклеюються вже не потрібні картинки, додавайте нові, працюйте з вашими бажаннями.
4
Помістіть колаж бажань туди, де ви зможете бачити його вранці і ввечері. Постарайтеся прибрати його з очей тих людей, які вас не підтримають. Деякі бажання почнуть виконуватися відразу, іншим потрібен деякий час. Але не сидите на місці, робіть те, що залежить від вас, щоб ваші бажання втілилися в життя.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eAuM2jlZ1mo
Зверніть увагу
Існує і колаж по фен-шую, який відрізняється від звичайного колажу мрії тим, що для кожного бажання є певна зона, в якій і слід розміщувати ті чи інші бажання.
Корисна порада
Варто відзначити, що колаж бажань можна з легкістю зробити і в фотошопі, після чого його можна роздрукувати на кольоровому принтері.
Бажання мають властивість збуватися. Якщо ви дійсно чогось хочете по-справжньому, воно до вас прийде. Почніть з того, що гарненько обміркуйте все що потрібно для колажу , який ще називають картою скарбів. Чи так вам потрібна та чи інша річ або досягнення, чи готові до всього того, що вона привнесе у ваше життя? Сформулюйте свої мрії дуже конкретно.
Вам знадобиться
  • - ватман;
  • - фотографії і картинки з журналу.
Інструкція
1
Вам знадобитися ватман, розмір залежить від великої кількості ваших бажань, ну і від місця, де ви його повісите. До речі, про місце, найкраще помістити колаж біля ліжка так, щоб, встаючи вранці, ви його бачили першим. Щоб не викликати осуд і обговорення, постарайтеся максимально заховати його від сторонніх очей.
2
Зберіть картинки з журналів і ваші фотографії, на яких зображено все, про що ви мрієте і чого просите. Це може бути, звичайно, і щось одне, наприклад, якщо хочете машину - можна розвісити картинки із зображенням автомобіля біля ліжка, біля робочого столу і т.д., але ми говоримо трохи про інше.
3
Якщо слідувати правилам фен-шуй, то колаж бажань ділиться на зони Багуа, всього їх 9 штук і кожному відповідає певний колір. Розташовуються вони у вигляді квадрата по три в ряд, зліва направо і зверху вниз: багатство (фіолетовий), слава (червоний), відносини (рожевий); сім'я (зелений), Я (жовтий), діти або творіння (білий); знання (блакитний), кар'єра (синій), друзі (сірий).
4
Раскрасьте зони у відповідні їм кольору, можете відразу приклеїти на ватман аркуші кольорового паперу, а на них вже прикріплювати бажане. Тепер прикріпіть клеєм (підійде стик, канцелярський або пва) зображення, які символізують ваші бажання по відповідних зонах. Тут вже тільки політ фантазії, керований вашими мріями і потребами. Все-все, що на вашу думку уособлюючи і символізує бажане, вирізуйте і приклеюйте по зонам.
5
От і все. Залишилося вірити, але не сидіти, склавши руки, а рухатися в напрямку поставлених цілей. Як в старому анекдоті, дайте житті шанс, купите лотерейний квиток!