Як добувати руду.

Залізна руда є природне утворення, яке містить залізо і його похідні в таких кількостях, коли його промисловий видобуток доцільна і економічно вигідна. На території Росії існує безліч родовищ залізної руди, які дозволяють нашій країні щорічно випускати мільйони тонн високоякісної сталі.
Інструкція
1
Видобуток руди, як правило, здійснюється кар'єрним способом. Тобто виривається глибокий кар'єр кілька сот метрів в діаметрі і близько півкілометра в глибину. Далі з його дна величезними машинами вивозиться залізна руда, яка потім транспортується на металургійні і сталеливарні комбінати, де вона переробляється в залізо або сталь.На сьогоднішній день видобутком руди займаються найбільші підприємства, які мають всі необхідні для цього ресурси та технології. Загалом вигляді видобуток залізної руди ділиться на кілька етапів. Спочатку з використанням сучасних технологій знайдіть родовище, розробка якого окупитися кількістю вилученої з нього руди.
2
Далі приступайте до риття кар'єра. Робити це необхідно величезними екскаваторами, і процес займе у вас багато років. Після того, як ви досягли першого пласта залізної руди, перевірте, використовуючи спеціальні електронні пристрої, процентний вміст заліза в знайденому пласті. Якщо воно дорівнює або більше 57%, то витяг з неї заліза буде економічно доцільним і науково обгрунтованим. А значить, можна приступати до перевезення руди на заводи і металургійні підприємства, де досвідчені фахівці будуть переробляти її в високоякісну сталь або залізо.
3
Як правило, перевезення здійснюється залізничним транспортом або автомобільними фурами, якщо відстань невелика. Ретельно перевіряйте сталь, яка виходить в результаті переробки руди. Якщо якість не відповідає європейським стандартам, необхідно щось міняти в технологічному процесі виробництва. Інакше це сильно позначиться на ринковій привабливості російської сталі, і її навряд чи хто-небудь захоче купіть.Добича руди в Росії активно ведеться, наприклад, в Білгородській області, де використовується так звана скважинная гібродобича. Такий спосіб видобутку полягає в тому, що руда виштовхується на поверхню землі сильним напором води. Це звільняє значні території для ведення сільського господарства.