Як зберегти капітал.

З того дня, як з'явилися перші платіжні засоби, людство хвилює питання про те, як зберегти накопичений капітал. Нестійкий економічне становище змушує задуматися як власників мільйонного стану, так і володарів скромних заощаджень.
Інструкція
1
Більшість економістів дотримуються тієї думки, що гроші завжди повинні працювати. Тому найкращий спосіб їх вкладення - підприємництво. Але перш, ніж приступити до відкриття власної справи, необхідно все добре продумати і прорахувати. Також необхідно пам'ятати про те, що не в кожного є підприємницька жилка, і грошові кошти, нажиті з таким трудом, можна дуже легко втратити.
2
Наступний варіант вкладення коштів - акції. Купуючи їх, необхідно пам'ятати, що прибуток ви можете отримати тільки в довгостроковій перспективі, оскільки акції більшості компаній, особливо в період кризи, мають незначне зростання. Крім того, підприємство може збанкрутувати, оголосити про додатковий випуск акцій, ніж зробить ваші вкладення неефективними.
3
Банки не можуть обіцяти вам високі відсотки, а рівень зростання цін набагато вище, ніж ставки по депозитах. Крім того, вклади страхуються лише на певну максимальну суму, тому власникам великого капіталу у разі банкрутства банку можуть серйозно недоплатити.
4
Хороші показники у ринку кольорових металів. Золото та інші дорогоцінні метали показують більш високий відсоток зростання, ніж банківські вклади. Придбавати, зберігати, продавати злитки можна в банку.
5
Можна просто зберігати кошти вдома. Тоді найкраще підстрахувати себе, створивши кошик з декількох найстійкіших валют валют. Це рубль, долар, євро, юань, швейцарський франк.
6
Ефективним способом вкладення капіталу є покупка нерухомості. Все залежить від ваших можливостей і побажань. Ви можете придбати земельну ділянку, квартиру, приватний будинок. До речі, нерухоме майно можна ще й здавати, оформивши відповідним чином документи. Так ваші гроші будуть не просто надійно збережені, але й принесуть істотний дохід.