Як поміняти салонний фільтр в Ford Focus.

Салонний фільтр необхідний для того, щоб не допустити потрапляння всередину двигуна пилу і різних забруднень з повітря. Також він заглушає шум, який поширюється по впускному тракту.
Інструкція
1
Для початку переконайтеся, що у автомобіля заглушений двигун і дайте йому час, щоб він охолов. Після приготуйте торцеві ключі, ключ TORX T25 і викрутку з плоским наконечником. Потім відкрийте капот і від'єднайте дріт від негативного затиску акумулятора. Далі зніміть повітропідвідному рукав, для чого за допомогою викрутки послабте хомут, який зміцнює рукав до фільтру.
2
Пам'ятайте, що на патрубку фільтру і рукава по краях знаходяться мітки, які необхідні для того, щоб правильно провести подальшу установку. Ці трикутні мітки повинні співпасти при з'єднанні деталей. Після зняття одного боку Повітропідвідні рукава ослабте хомут, який зміцнює його до дросельного вузла.
3
Після цього остаточно витягніть рукав і продовжите виконання роботи. Пам'ятайте, що зняття рукава не обов'язково, це робиться для зручності проведення процедури. Після цього подденьте викруткою фіксатор, що кріпить колодку проводів. Акуратно від'єднайте роз'єм від датчика масової витрати повітря.
4
Викруткою відкрутіть шість болтів, за допомогою яких кріпиться кришка фільтра до його корпусу. Провівши її зняття, витягніть фільтруючий елемент з корпусу. Уважно огляньте його на предмет забруднень. Якщо він досить сильно забруднений, то придбайте новий фільтр. Також можна продути елемент за допомогою стиснутого повітря.
5
Також перевірте корпус повітряного фільтра, який часто забруднене пилом і брудом. При необхідності проведіть його чистку і встановіть фільтруючий елемент всередину. Не бійтеся того, що можете неправильно поставити елемент, він має прямокутну форму, тому неправильна установка практично виключена. Після цього зберіть всі деталі в зворотній послідовності і, включивши запалювання, запустіть двигун в роботу.