Як наклеїти плівку під карбон. плівка під карбон Як клеїти.

Плівка під карбон є прекрасним захисним покриттям для автомобіля як зовні, так і всередині. Вона довговічна, досить просто наклеюється і швидко знімається, не пошкоджуючи поверхні. При бажанні плівкою під карбон можна зробити повний тюнінг автомобіля, і виглядати він буде як новий. Вибір кольорів карбонової плівки великий і різноманітний.
Вам знадобиться
  • 1) плівка під карбон 3D;
  • 2) спирт ізопропіловий технічний;
  • 3) ракелі;
  • 4) праймер;
  • 5) герметик.
Інструкція
1
Підготуйте поверхню для наклеювання плівки під карбон - очистіть її від бруду та пилу, при необхідності знежирте за допомогою спирту. Роботи проводите в теплому приміщенні, з температурою не нижче 20 градусів, краще удвох.
2
Відріжте необхідний шматок плівки з невеликим запасом і зніміть захисний шар. Починайте приклеювати плівку на поверхню з попередньо нанесеним праймером (для кращого зчеплення плівки з поверхнею). Щоб уникнути утворення міхурів під плівкою, притискайте її знизу вгору у напрямку наклеювання і від центру до країв, використовуючи м'які і жорсткі ракелі. На криволінійних штампованих деталях карбонову плівку обережно розтягуйте, щоб вона лягла по формі без зморшок.
3
Акуратно обріжте надлишки за формою обклеюваної деталі з урахуванням плівки на підворіт (близько 0,5 см). У місцях стиків і вільних країв використовуйте герметик, щоб плівка не відклеїлась. Після наклеювання карбонову плівку прогрійте спеціальним феном для поліпшення зчеплення і зняття залишкової напруги, особливо на криволінійних ділянках поверхні.
4
Залиште машину на добу в теплому приміщенні для остаточного зчеплення плівки з поверхнею. Після цього можете експлуатувати автомобіль, як звичайно. Карбонова плівка захищає кузов від пошкодження гравієм на дорогах і подряпин, не вигорає на сонці. Гарантійний термін служби плівки під карбон досягає 5 років при зовнішньому використанні і до 12 років - при внутрішньому.
Зверніть увагу
карбонові плівку можна наклеювати на будь-які поверхні: стіни, підлоги, двері, меблі, ноутбук, мобільний телефон ... Дрібні дефекти поверхонь добре маскуються такий пленкой.Пленка під карбон стійка до несприятливих погодних явищ: сильний мороз чи спека, дощ і сніг.
Корисна порада
Чи не наклеюйте плівку на пошкоджені або іржаві поверхності.Не використовуйте при митті автомобіля засоби на основі розчинників, це може її пошкодити.