Як відкрити пароль на комп'ютер.

Паролі мають властивість забуватися і губитися, і паролів входу в комп'ютер це також стосується. Однак життя на цьому не закінчується, і ви все одно зможете увійти в свій рідний комп'ютер, причому навіть без переустановлення операційної системи.
Вам знадобиться
  • - тонка викрутка;
  • - перемичка.
Інструкція
1
Пароль BIOS - традиційний спосіб захисту ПК від сторонніх несанкціонованих втручань. Перепрограмувати BIOS можна без додаткових технічних інструментів двома способами. Вони обидва цілком доступні і не вимагають великих усілій.Первий спосіб. Налаштування BIOS знаходяться в пам'яті CMOS. Щоб обнулити пам'ять CMOS, вимкніть свій ПК і встановіть перемичку, яка замкне контакти джампера.После цього включіть ПК - він завантажуватися не буде, але от настройки в CMOS будуть обнулени.Сніміте перемичку і знову ввімкніть ПК. На моніторі з'явиться віконце з проханням натиснути F1 - це потрібно для того, щоб справити нову установку параметрів BIOS.В тому випадку, якщо вам подобаються настройки за замовчуванням - натисніть клавішу F1, в меню BIOS виберіть кнопку «Save and exit» і натисніть на неї . Ваш ПК завантажиться полностью.А якщо хочете - введіть свої особисті настройки і вже після цього виберіть кнопку «Save and exit».
2
Другий спосіб - хороший для всіх материнських плат. Ваш ПК вимкнений, але на його материнську плату навіть у відключеному стані подається харчування через маленьку батарейку, розташовану на платі. Це сприяє тому, щоб ПК пам'ятав настройки BIOS, в тому числі пароль входу в компьютер.Виключіте ПК з розетки - це обов'язково. Ліву кришку системного блоку акуратно зніміть і знайдіть батарейку - її добре видно, ви легко її обнаружіте.Прі допомогою викрутки витягніть батарейку і через пару хвилин знову поставте її на місце. Пароль BIOS снят.Поставьте кришку системного блоку на место.Еслі BIOS не зможе самостійно визначити, з якого саме носія буде завантажуватися ваша операційна система - пропишіть це.
Зверніть увагу
На звичайному комп'ютері обнулити настройки BIOS просто. А от з ноутбуком вам доведеться пройтися до сервісного центру - своїми силами обнулити настройки BIOS ви не зможете. Таким способом виробники переносних комп'ютерів перешкоджають їх розкраданням.
Корисна порада
Записуйте паролі та зберігайте їх у таємному місці.