Як зробити посудомийну машину.

Посудомоечная машина - хороший помічник на кухні. Але щоб вона добре і довго вам служила, необхідно правильно її встановити і підключити. В іншому випадку прилад може стати джерелом проблем.
Вам знадобиться
  • - розвідний ключ;
  • - гнучкі шланги довжиною 1,5 м;
  • - трьохконтактний розетка із заземленням;
  • - миючий засіб і регенерує сіль.
Інструкція
1
Видаліть спеціальні фіксуючі та ущільнюючі деталі, які використовувалися для надійного транспортування посудомийної машини.
2
Після цього помістіть її в раніше запланованому місці так, щоб відстань від машини до точки зливу не перевищувало півтора метра. В іншому випадку може вийти з ладу насос і зламатися весь апарат.
3
Переконайтеся в стійкості машини на підлозі в кожній точці контакту з поверхнею, а також зверніть увагу на місця зіткнення меблів зі стінками машини.
4
Організуйте окремий відведення водопровідної води для посудомийної машини, на який встановіть фільтр додаткового очищення води. Наявність окремого відводу для фільтра дозволить чистити його самому без залучення сантехніка. Залежно від конструкції, може знадобитися підвести до машини не лише холодну, але і гарячу воду.
5
Підключіть зливний шланг до посудомийній машині. Інший його кінець приєднайте до раковині або безпосередньо до системи каналізації. Використовуйте разом з цим спеціальне пристосування, наприклад, це може бути сифон або ж ще один патрубок, для того, щоб запобігти зворотний закачування стічних вод в посудомийну машину. Краще організувати систему зливу таким чином, щоб точка входу в каналізацію розташовувалася нижче, ніж сам шланг для зливу.
6
Підключіть посудомийну машину до електромережі. Для цього потрібно використовувати окремий мідний трижильний провід з діаметром перетину 2 мм. Не забудьте заземлити посудомийну машину. Не використовуйте для цього труби, батареї та інші комунікації. Краще всього використовувати триполюсні розетки, які мають повні контакт з вилкою без хитання.
7
Запустіть посудомийну машину в холостому режимі з усіма необхідними хімічними речовинами (миючим засобом, регенерує сіллю).
Зверніть увагу
При установці фільтру обов'язково згадайте про необхідність встановити і кран для перекривання води. Без нього ви ризикуєте затопити свою і сусідські квартири, так як у випадку відкриття внутрішнього клапана машини потік води може виплеснутися назовні. Якщо вас не буде поруч, можете уявити собі наслідки. До деяких типів посудомийних машин, необхідно підводити не тільки холодну, але і гарячу воду. Ця функція забезпечує економію електроенергії, але і може привести до швидкої поломки машини з-за величезної кількості механічних домішок, які містяться в гарячій воді.
Корисна порада
Не поспішайте розписуватися про успішну доставку посудомийної машини. Спершу уважно огляньте її і переконайтеся у відсутності пошкоджень корпусу корпусі і наявності необхідних комплектуючих. Після цього перевірте стан внутрішніх частин машини, злегка її розхитавши. Якщо ви почуєте стукіт або скрип, ви можете сміливо відмовитися від цього приладу і зажадати інший екземпляр.Вне залежно від наявності у посудомийної машини системи, що попереджає витік води, намагайтеся завжди перекривати протока води до машини після її використання, щоб уникнути затоплення квартири.