Як задати прозорість.

Зараз найпопулярнішим графічним редактором є продукт компанії Adobe - Photoshop. Його вже давно облюбували фотографи і не тільки, як універсальний інструмент для коректування зображення. Кожен другий дизайнер використовує інструмент «Прозорість», що надає фотографії особливий вид. Як його використовувати, розглянемо далі.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop CS4.
Інструкція
1
Скачайте програму Adobe Photoshop CS 4 або більше нову версію. Встановіть її на свій комп'ютер. Запустіть додаток. Для того щоб навчитися використовувати ефект прозорість, візьміть довільне зображення будь-якої геометричної фігури на білому тлі.
2
Щоб відкрити вибраний файл у графічному редакторі, клікніть по ньому правою кнопкою миші, виберіть пункт меню «Відкрити за допомогою». Зі списку програм виберіть Adobe Photoshop. Можна також відкрити файл безпосередньо з самого графічного редактора.
3
Натисніть на меню «Файл», потім «Відкрити», перейдіть в директорію, де розташована картинка, виділіть її, клікнувши один раз лівою кнопкою миші, та натисніть «Відкрити». Після того, як зображення з'явилося в робочій області, виділіть його і скопіюйте в буфер обміну. Для цього послідовно використовуйте комбінації клавіш. Спочатку Ctrl + A, потім Ctrl + C.
4
Натисніть комбінацію клавіш Ctrl + N і створіть новий файл. Перед вами з'явиться вікно. У ньому серед параметрів фону встановіть прозорість. Потім вставте скопійоване в буфер обміну зображення. Для цього натисніть комбінацію Ctrl + V. Виділіть всі області, які мають білий колір. Для цього скористайтеся інструментом «Чарівна паличка». Надайте допуску інструменту значення 2.
5
Натисніть на білому фоні картинки. Видаліть виділену область, натиснувши кнопку delete. Якщо ви помітили, що виділяється не тільки біла область, а також ще й інші частини зображення, чий колір схожий з білим, зменшіть допуск інструменту до 1, щоб зробити прозорість.
6
Переконайтеся, що ви видалили виключно білий фон. Після збереження скасувати дії буде вже не можливо. Після закінчення роботи із зображенням, збережіть файл у форматі gif. Цей формат при будь-яких умовах зберігає прозорість. Щоб не возитися з «Чарівної паличкою», використовуйте «Фонова гумка», він допоможе задати прозорість, виключаючи копіювання і створення нового документа.