Як провести час з користю.

неділю ... Неквапливі солодкі потягування, ароматний ранкову каву ... Краса! «Треба б пропилососити, а начебто не хочеться. Мама ображається, що давно до неї не приїжджаю. Син хоче зі мною на річку сходити. А ніби і в магазин треба - вся побутова хімія в домі закінчилася ... ». Кругообіг думок, так характерний для вихідного дня! Дійсно, як провести вихідний, щоб не було шкода потім витраченого часу? Як часто буває - день пройшов, а нічого не зроблено! Або зроблено, але зовсім не те, що потрібно! Є люди, для яких це справжня проблема! Як же бути, щоб не витратити дорогоцінний час даремно?
Інструкція
1
Протягом робочого тижня вписуйте в щоденник справи, які обов'язково виконати саме у вихідні. Сюди відносяться «неприємні» справи: віддати черевики в ремонт, оплатити рахунки за квартиру, полагодити сантехніку і т.п.
2
Також фіксуйте те, що треба б зробити, але може і почекати: випрасувати одяг, вимити підлогу, відвідати родичів та ін.
3
Не забудьте записати те, що вам хотілося б зробити! Сходити на манікюр, полежати у ванні, погуляти, подивитися фільм.
4
І тепер найголовніше! В п'ятницю ви складаєте собі список того, що будете робити у вихідні! В нього обов'язково входять всі справи з пункту №1, які робляться в першу чергу. З пункту №2 в список заносяться всі справи, які протягом вихідних виконуються по можливості (невиконані розподіляються на наступний тиждень і вихідні). А пункт №3 - найприємніший - виконується на 50% (решта переноситься на наступні вихідні, щоб був стимул) .Виполняя ці нескладні правила, ви ніколи не будете скаржитися на те, що не зуміли провести час з користю.