Як конвертувати флешку.

NTFS - файлова система, яка дозволяє підвищити довговічність флешок, збільшує швидкість читання або запису даних, рідко дає збої і є однією з надійніших серед подібних собі. Незважаючи на те, що її немає в традиційних засобах операційної системи, існують нескладні способи конвертувати флешку в NTFS.
Інструкція
1
Уважно вибирайте пристрій для конвертації флешки, щоб, ненароком, чи не конвертувати який-небудь інший знімний диск.
2
Перед тим, як почати конвертування, скопіюйте дані, які містить флешка, на жорсткий диск комп'ютера.
3
У випадку, якщо ви використовуєте флешку як пристрій для завантаження, не конвертуйте її.
4
Якщо ви використовуєте операційну Windows 98, також не конвертуйте флешку.
5
Щоб почати конвертування, правою кнопкою мишки клацніть на значок «Мій комп'ютер», в меню виберіть вкладку «Властивості».
6
Відкриється діалогове вікно «Властивості системи», виберіть у ньому вкладку «Обладнання», а потім «Диспетчер пристроїв».
7
Тепер виберіть пункт "Дискові пристрої» у вікні «Диспетчер пристроїв». Клацніть двічі правою кнопкою мишки, щоб відкрити вікно властивостей вашої флешки.
8
Далі перейдіть до вкладці «Політика», встановіть перемикач «Оптимізувати для виконання» та натисніть ОК.
9
Після виконаних комбінацій закрийте «Властивості системи» та «Диспетчер пристроїв».
10
Знову відкрийте папку «Мій комп'ютер», правою кнопкою миші виберіть значок флешки. У меню, виберіть пункт «Конвертувати». У вікні «Формат. Знімний диск »у списку, який знаходиться під пунктом« Файлова система »повинна з'явитися опція NTFS замість FAT.
11
Тепер можете конвертувати флешку в NTFS.
12
Поставте перемикач «Оптимізувати для швидкого видалення». Зробити це можна наступним чином: в папці «Мій комп'ютер» виберіть «Властивості», натисніть на «Властивості системи», у пункті меню «Обладнання» клікніть лівою кнопкою мишки «Диспетчер пристроїв». Ви побачите пункт меню «Дискові пристрої. У ньому потрібно вибрати знімний диск, потім натиснути на «Властивості» і клікнути лівою кнопкою миші пункт «Політика». Конвертування закінчено.
Зверніть увагу
Відповідь: Для початку клацніть правою кнопкою миші Мій комп'ютер, з контекстного меню виберіть Властивості. Відформатуйте флешку в NTFS. Встановіть перемикач Оптимізувати для швидкого видалення: Мій комп'ютер - Властивості
Корисна порада
Хоча утиліта convert.exe дозволяє конвертувати файлову систему флешки без втрати даних, рекомендується перед виконанням конвертації скопіювати всі дані, наявні на флешці, на жорсткий диск комп'ютера У такому випадку введіть мітку вашої флешки, інакше вам не вдасться конвертувати флешку - з'явиться повідомлення «Вказана неприпустима мітка диска».
Конвертація файлової системи знімного USB-пристрою може бути виконана штатними засобами операційної системи Microsoft Windows. Цей процес прийнято називати форматуванням.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Налаштування» для ініціації процесу форматування файлової системи флешки в NTFS.
2
Виберіть пункт «Панель управління» і розкрийте вузол «Система».
3
Перейдіть на вкладку «Обладнання» діалогового вікна властивостей і вкажіть пункт «Диспетчер пристроїв».
4
Оберіть розділ «Дискові пристрої» в новому діалоговому вікні диспетчера і викличте вікно «drive: Властивості» подвійним кліком миші на рядку елемента.
5
Перейдіть на вкладку «Політика» наступного діалогового вікна і застосуєте прапорець на полі «Оптимізувати для виконання».
6
Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK і закрийте всі відкритих вікон.
7
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Мій комп'ютер» для виконання операції форматування знімного пристрою.
8
Викличте контекстне меню підлягає конвертації файлової системи диска кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Форматувати» в випадаючому списку.
9
Застосуйте прапорець на полі «Оптимізувати для виконання» і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK.
10
Оберіть опцію NTFS в випадаючому меню рядка «Файлова система» діалогового вікна «Формат Знімний диск» і натисніть кнопку «Почати».
11
Дочекайтеся завершення процесу форматування або поверніться в головне меню "Пуск" для виконання альтернативної операції конвертації файлової системи знімного пристрою.
12
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення cmd у полі «Відкрити».
13
Підтвердіть виконання команди запуску інструменту «Командний рядок» натисканням кнопки OK і введіть значеніеconvert імя_с'емного_діска:/fs: ntfs/nosecurity/xв текстове поле інтерпретатора команд.
14
Підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter і введіть значення exit в текстове поле командного рядка.
15
Підтвердіть виконання команди завершення роботи інтерпретатора команд натисканням функціональної клавіші Enter.