Як поповнити баланс Qiwi.

Qiwi - зручний гаманець, за допомогою якого можна оплачувати безліч товарів і послуг: інтернет, житлово-комунальні послуги, квитки на літак або поїзд, покупки в інтернет-магазинах. Також за допомогою гаманця Qiwi легко оплачувати штрафи і погашати кредити. Поповнити баланс гаманця Qiwi можна кількома способами.
Інструкція
1
Поповнення балансу через терміналВиберіте в меню терміналу операцію «Оплата послуг», перейдіть в розділ «Електронні гроші», натиснувши на відповідну кнопку. Із запропонованих варіантів виберіть пункт «Qiwi Гаманець». У новому вікні введіть номер телефону, зареєстрованого в системі Qiwi, який служитиме номером вашого Qiwi гаманця при оплаті. Сторінку з коментарями можете пропустити, натиснувши кнопку «Вперед». Підтвердіть правильність введених вами даних. Внесіть необхідну грошову суму в купюроприймач, заберіть чек. Оплата через термінали партнерів або інших систем мало чим відрізняється від описаної вище. Шукайте «Qiwi Гаманець» в розділах «Електронні гроші» або «Електронна комерція».
2
Поповнення балансу в салонах связіОбратітесь до співробітника на касі, назвіть номер свого електронного гаманця в системі Qiwi, передайте гроші, заберіть чек, що підтверджує проведену операцію. На офіційному сайті Qiwi представлений перелік салонів зв'язку, в яких можна поповнити рахунок гаманця Qiwi на касі без комісії.
3
Грошові переводиЧтоби поповнити гаманець Qiwi шляхом переказу грошових коштів, за системою Contact, зверніться в будь платіжний пункт системи. Пред'явіть операціоністу документ, що засвідчує особу (паспорт), і повідомте номер електронного гаманця. Внесіть необхідну грошову суму, заберіть документ, підтверджуючий досконалу операцію. Для поповнення балансу банківським переказом (доступно тільки для фізичних осіб) зверніться в будь-яке відділення банку, пред'явіть паспорт і платіжні реквізити, в полі «Призначення платежу» вкажіть «Поповнення за договором (номер вашого гаманця)». Уточнити платіжні реквізити можна на офіційному сайті Qiwi.
4
Інтернет-банкінгВойдіте в особистий кабінет на сайті свого банку, перейдіть в розділ «Платежі», введіть реквізити одержувача, вкажіть призначення платежу і суму переказу, підтвердіть операцію, ввівши код, отриманий в sms. Реквізити одержувача вказані на офіційному сайті Qiwi. Меню в особистому кабінеті і спосіб підтвердження операцій різних банків може відрізнятися.