Як підключити інтернет з робочого столу.

Зробіть роботу за комп'ютером приємною і зручною, налаштувавши робочий стіл windows по-своєму. Встановіть свій власний стиль і скористайтеся прихованими можливостями ПК. Ви отримаєте тільки позитивні емоції, оформивши робочий простір відповідно до своїх смаків і потреб.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - система Windows XP.
Інструкція
1
Виконайте настройки робочого стола, скориставшись пунктом «Властивості». Натисніть на мишці праву кнопку, так ви потрапите в контекстне меню настройки властивостей екрану. Зверніть увагу, вікно «Властивості екрану» розділене на декілька вкладок. Вкладки розташовуються таким чином: «Теми», «Робочий стіл», «Заставка», «Оформлення», «Параметри».
2
Натисніть вкладку «Робочий стіл». Виберіть тут фоновий малюнок, відповідний настрою. Використовуйте в якості фону свій малюнок. Вийдіть на папку зі шпалерами робочого столу, скориставшись кнопкою «Обзор». Натисніть пункт «Налаштування робочого столу». Вкажіть ярлики, які будуть відображатися на вашому комп'ютері. Потрібний ярлик відзначте прапорцем. Візьміть ярлики «Мої документи», «Інтернет», «Мережеве оточення». Скориставшись відповідним ярликом, ви зможете виходити в інтернет з робочого столу, не заходячи в меню «Пуск». Значки стандартних ярликів можна змінити. Просто виберіть інший смайл із запропонованого списку.
3
Зверніть увагу на вкладку «Веб». За допомогою даного пункту меню встановіть на робочий стіл веб-сторінку. Вбийте улюблений сайт вручну або виберіть сторінку через пункт «Обзор» з обраних елементів вашого браузера. Призначте домашню сторінку Internet Explorera за замовчуванням. Ви відобразите вміст сторінки фоном робочого столу. Панель з кнопками управління сторінки буде спливати у верхній частині монітора при наведенні миші. Налаштуйте веб-сторінку на свій розсуд, для цього використовуйте панель, яка буде спливати при наведенні миші в лівій частині монітора. Відкрийте меню і виконайте синхронізацію веб-сторінки з самим сайтом. Налаштуйте розклад автоматичного оновлення через пункт «Властивості». Скориставшись описаними можливостями настройки, ви будете бачити на робочому столі новини, останні прогнози погоди, анекдоти, курси валют.
Зверніть увагу
Вдосконалить робочий стіл, використовуючи максимальні можливості персональних налаштувань.
Корисна порада
Положення веб-сторінки на робочому столі можна закріпити. Увімкніть пункт «Закріпити значки робочого стола».