Як налаштувати домашній шарінг.

Поняття «шаринг» або «кардшаринг» відбулося від англійських слів - card (картка) і charing (загальний доступ). Іншими словами - загальний доступ до картки. Для цього створюється підключення сервер - клієнт, яке реалізується на основі локальної мережі, інтернет або Wi-Fi. На сервері встановлена оригінальна карта доступу для перегляду кодованих супутникових каналів, а на клієнті відповідне програмне забезпечення, яке дозволяє дивитися ТБ канали.
Вам знадобиться
  • - DVB карта SkyStar2;
  • - програма ProgDVB;
  • - плагін csc 4.0.0.4;
  • - підключення до інтернет
Інструкція
1
Встановіть на комп'ютер DVB-карту SkyStar 2. Налаштуйте її програмне забезпечення. Карта SkyStar 2 використовується як для перегляду і запису відкритих і закритих супутникових каналів через комп'ютер, так і для виходу в мережу інтернет по асинхронному варіанту підключення. Підключіться до інтернету по наземній лінії: ADSL, GPRS або кабельний інтернет. Це потрібно для передачі в режимі реального часу dw-ключів для перегляду кодованих супутникових каналів.
2
Встановіть на комп'ютер програму ProgDVB. Налаштуйте параметри DiSEqC в тому випадку, коли у вас супутникова тарілка налаштована на декілька супутників або вкажіть певний супутник. Встановіть плагін csc 4.0.0.4, скачайте його, розпакуйте архів в папку \ ProgDVB \. Файл msvcr70.dll перемістити (Не скопіювати) в \ WINDOWS \ SYSTEM32, щоб цей файл не залишився в папці ProgDVB \, інакше не запуститься програма ProgDVB. Перевірте установку, для цього: запустіть ProgDVB, зайдіть в меню «Модулі», в відкрилися меню повинна з'явитися вкладка CardServer Client.
3
Конфігуруйте плагін csc 4.0.0.4. Запустіть ProgDVB, зайдіть в меню «Модулі» CardServer Client Configure Server. У вікні пропишіть/встановіть наступне: Protocol: newcamd525; User name: логін на доступ до шарінг (видається при реєстрації); Password: пароль на доступ до Шарига; Card Server IP Address: ім'я сервера або IP адреса; Port: порт підключення (номер видається при підключенні); Optional Parameters: +0102030405060708091011121314 (des key). Потім натисніть кнопку Add Item, потім кнопку Save Configuration, вікно має закритися. Конфигурирование закінчилося.
4
Включіть в програмі ProgDVB потрібний канал обраного пакета домашнього шаринга. Якщо не з'явиться зображення через кілька секунд, то зробіть наступне: зайдіть у властивості каналу; двічі клацніть у вікні на потрібному CA типі (ID), який буде вам виданий при підключенні. Натисніть кнопку «ОК», зображення з'явиться через кілька секунд.
Зверніть увагу
На недорогих і надійних ресіверах GI2126 дуже просто організувати домашній шарінг через домашню мережу. Це зажадає істотно менше часу і матеріальних затрат, порівняно з організацією домашнього шаринга через СОМ порт. Для організації домашнього шаринга цього знадобиться не так багато
Корисна порада
Шаринг каналів (кардшаринг, cardshare) супутникового телебачення утворений від слова share - загальний. Під шарінгом розуміється перегляд кодованих каналів за допомогою офіційної карти, на віддаленій відстані від її розташування, на ресівері без карти. Буває Home Sharing (домашній шарінг), коли власник купує одну декодуючими карту (наприклад Триколор) і кілька ресиверів.