Як поміняти свічки в Пасаті. Як поміняти генератор в Пасаті.

Свічки запалювання підлягають заміні при плановому технічному обслуговуванні і при різних несправностях, які вимагають установки нових свічок. При правильному функціонуванні свічок і двигун працюватиме більш ефективно.
Інструкція
1
Заглушите двигун і вийміть ключ із замка запалювання. Почекайте деякий час, щоб дати мотору охолонути. Після цього відкрийте капот і відключіть провід від «мінуса» акумулятора. Візьміть в руки викрутку і з її допомогою відкрутіть чотири гвинти, які кріплять верхній кожух двигуна.
2
За допомогою пише інструменту проведіть маркування високовольтних проводів, яка стане в нагоді при подальшій збірці. Після цього зніміть наконечники даних проводів зі свічок запалювання і проведіть чистку свічок. Для цього використовуйте щітку, стиснене повітря або звичайний пилосос. Дана процедуру необхідна для того, щоб виключити потрапляння бруду, пилу в циліндри після того, як зі своїх гнізд будуть витягнуті свічки.
3
За допомогою спеціального ключа свічки виверніть самі свічки і уважно огляньте їх. Для нормальної свічки характерний коричневий колір електродів і ізолятора. Наявність відкладень кіптяви свідчить про те, що ви використовуєте занадто насичену паливну суміш, а масло - про те, що воно легко проходить через втулки клапанів або кільця. Це загрожує утрудненим пуском двигуна і його нестійкою роботою.
4
Тріщини або відколи на ізоляторі - це свідчення того, що пошкоджений поршень, а різні відкладення світлої форми - кажуть про низьку якість бензину, а також про необхідність заміни маслоз'ємних ковпачків. Пам'ятайте, що якщо у вас є можливість, то проведіть заміну таких свічок. Якщо ні, то ретельно почистіть і використовуйте повторно.
5
Перед установкою перевірте цілісність ниток різьблення і акуратно почніть вкручувати свічки в свої штатні місця. Слідкуйте за тим, щоб не допустити перекосу під час даного процесу. Остаточно затягніть свічки за допомогою свічкового ключа. Пам'ятайте, що рекомендований момент затяжки - 25 Н * м.