Як зробити картину зі скла. Як роблять картини зі скляної мозаїки.

Скляна мозаїка дуже ефектно виглядає як на стінах, так і у вигляді картин. За допомогою такого роду дизайну можна перетворити навіть самий стандартний інтер'єр. У домашніх умовах можна зробити дизайнерську скляну картину самим.
Вам знадобиться
  • - скло або скляні кульки;
  • - клеїть для скла (гіпс або цемент);
  • - клей, бура або галун;
  • - основа або стіна.
Інструкція
1
Для початку потрібно визначитися, чи будете ви робити окрему картину на основі або вклеювати скляне панно прямо в стіну. Врахуйте, що картину ви зможете згодом зняти або переважити, а вклеєне панно в разі зміни стилю інтер'єру доведеться демонтувати.
2
Підготуйте матеріали для вашої майбутньої картини. Це можуть бути різнокольорові круглі скляні інтер'єрні кульки або мозаїчне скло, або осколки звичайного скла. Зверніть увагу, що звичайні осколки припускають попередню підготовку - зашліфовкі гострих країв, щоб уникнути порізів. Або робіть мозаїку з таких осколків шляхом повного занурення скла в клейову суміш.
3
Намалюйте хоча б приблизний ескіз вашої майбутньої картини. В ідеальному варіанті, звичайно, краще всього заздалегідь скласти цю мозаїку на рівній поверхні, щоб подивитися розміри, кількість суміші і елементів.
4
В якості клейкої суміші можна використовувати гіпс або цементний склад. Якщо мозаїка велика за площею, то потрібно зробити такий склад, щоб він застигав повільніше звичайного. Цього можна домогтися шляхом додавання до складу клею, бури або квасцов.
5
Після цього приступайте до роботи. Нанесіть рівний шар клейової суміші на основу або стіну.
6
Починайте викладати і вдавлювати майбутню мозаїку відповідно до ескізу. Викладайте мозаїку швидко, тому що клейовий склад, незважаючи на згущують присадки, засихає дуже швидко.
7
Якщо ви робите велике панно за розміром, то розбийте його на частини. Щоб суміш не розливалася за межі обмеженого вами простору, ставте планки-обмежувачі розчину. Після цього ретельно зашпаровуйте можливі шви між цими частинами, щоб не псувати вигляд всієї мозаїки.
8
Потім почекайте трохи, поки клей схопиться, і видаліть виступаючі залишки клею зі швів і з самого скла.
Корисна порада
Не залишайте видалення клею на потім, згодом це буде дуже складно зробити.