Як мити сухофрукти.

Сухофрукти поживні і багаті корисними речовинами, крім того, вони самі по собі - ласощі. Сухофрукти, куплені на ринку, часто мають не дуже привабливий вигляд. Тьмяні, запилені, сухі і зморщені плоди виглядають не так апетитно, як чисті магазинні сухофрукти яскравих кольорів в целофановій упаковці. Правда, мити необхідно і ті, й інші, якими б чистими вони не виглядали.
Інструкція
1
Покладіть сухофрукти в ємність, обдайте їх окропом і залиште на 10-15 хвилин. Цей спосіб більшою мірою допоможе змити хімічні реагенти і масла, якими виробники обробляють сухофрукти для додання їм товарного вигляду, а також видалити пил і бруд з поверхні плодів. Правда, кількість корисних речовин і вітамінів даний спосіб теж значно подсократить через тривалу обробки гарячою водою.
2
Промийте вагові сухофрукти (з ринку) під не дуже гарячою проточною водою, щоб змити пісок і бруд, потім покладіть їх у теплу воду, щоб трохи розмочити, підсушіть на рівній поверхні. Це більш щадний спосіб, що дозволяє зберегти корисні речовини і вітаміни. Не мийте сухофрукти з милом або іншими миючими засобами - вони швидко вбираються в шкірку і м'якоть, а вимити їх до кінця потім неможливо.
3
Промивайте сухофрукти з целофановою упаковки (магазинні) в проточній воді. Просто потримайте їх під струменем холодної води. Якщо збираєтеся дати сухофрукти дитині, після миття швидко обдайте їх окропом. Якщо сухофрукти з упаковки трохи підсохли, покладіть їх у ємність з холодною водою і залиште на кілька хвилин. У сухофруктах з упаковки практично немає бруду або пилу, але їх також обробляють різними хімічними речовинами, щоб додати їм апетитний і свіжий вигляд.
4
Не зберігайте вимиті сухофрукти занадто довго. Волога, що залишилася на них при митті, сприяє утворенню цвілі. Зіпсовані сухофрукти не промивайте, краще відразу відправляйте їх у відро для сміття. Не кип'ятіть подплесневевшіе сухофрукти. Термічна обробка допоможе позбутися від грибка цвілі та інших бактерій, але також вб'є всі корисні речовини в сухофруктах, зробивши їх стерильними і позбавленими смаку.