Як підтягнути м'язи на обличчі.

З проблемою старіння шкіри рано чи пізно стикається кожен. Крім хірургічної підтяжки, так званих «ін'єкцій краси» і різних кремів існує безпечний спосіб повернути особі свіжість і молодість - фейсбілдінг (гімнастика для м'язів обличчя).
Інструкція
1
Виконайте спочатку разогревающие вправи. Встаньте прямо і нахиляйте голову до плеча вправо і вліво, а потім опишіть головою коло за годинниковою стрілкою і проти. Приступайте до вправи для зміцнення м'язів підборіддя і щелепи. Кінчиками середніх пальців доторкніться до куточків губ. Повільно в усмішці розтягуйте куточки рота. Напружте м'язи підборіддя і нижньої губи, промовте звук «і-і-і», затримайтеся на 6 секунд і також повільно поверніться у вихідне стан. Повторіть вправу 3 рази. Потім розслабте м'язи і глибоко вдихніть.
2
Відтягніть підборіддя пальцями вниз, а нижню губу напружте і потягніть до верхніх зубів. Для боротьби з другим підборіддям обома руками притисніть і відтягніть підборіддя вниз, а мовою міцно упріться в небо. Ви повинні відчути опір м'язів підборіддя.
3
Виконайте вправи для зміцнення м'язів щік. Голову відкиньте трохи назад і тримайте її прямо. Трьома пальцями зволікайте щоку вниз при цьому напружуйте м'язи, чиніть опір напрузі і тягніть щоку вгору в усмішці. Щоб зміцнити нижні м'язи щоки, помістіть великий палець за щоку до нижньої яснах і тягніть щоку зсередини. А м'язами обличчя підтягуйте щоку назад до зубів.
4
Відтягніть середнім і безіменним пальцями зовнішні куточки очей до вух. Очі повинні бути закриті. Напружте м'язи і чиніть опір натягненню шкіри. Подушечками пальців відтягніть шкіру під очима і намагайтеся закрити очі. Порахуйте до шести і розслабтеся.
5
Обхватите голову руками, щоб великі пальці виявилися на потилиці, а вказівні на лобі. Посуньте шкіру до центру лоба, підійміть брови і затримайтеся в такому положенні на 6 секунд. Подушечки середніх пальців помістіть в центрі брів. Тягніть шкіру вгору, а брови при цьому нахмурьте. А потім повторіть вправу навпаки - пальцями тягніть шкіру вниз, а брови піднімайте вгору.
6
Витягніть підборіддя вперед, при цьому голову відкиньте назад і втягніть губи і повільно посміхніться. Перебуваєте в такому стані 5 секунд, а потім розслабтеся. Повторюйте вправу 3 рази.
Корисна порада
Коли робите вправу на одну м'яз особи, інші м'язи повинні бути розслаблені. Щоб домогтися максимального результату, робіть вправи повільно, з напруженням.