Як зробити вушні свічки. Як зробити свічки для вух.

Ще на зорі цивілізації вушні свічки використовувалися цілителями і шаманами для відновлення аури людини і лікування запальних захворювань вуха, носових пазух і гортані. Поєднання сучасних знань і досвіду давньої народної медицини дозволило відродити цей воістину унікальний метод. В останні роки отоларингологи все частіше застосовують його для очищення зовнішнього слухового проходу.
Інструкція
1
Виготовте дерев'яну форму для заливання воску. Для цього запасіться шматочком сухої осики або будь-якого іншого дерева. Виріжте з нього конус, що має довжину 20 см з діаметром широкої частини 2 см і вузького підстави 0,5 см. Для зручності на конусі краще залишити відгалуження, яке виконуватиме функцію утримувача. Таку ручку краще зробити з широкої сторони вашої заготовки.
2
У продавців меду купите бджолиний віск, а потім розтопіть його на невеликій сковорідці або водяній бані. Якщо немає можливості придбати натуральні компоненти, візьміть і розплавте таким же чином звичайну парафінову свічку.
3
Наріжте смужки бавовняної або лляної тканини довжиною 50 см і шириною 5 см. Тримаючи стрічку за один кінець, акуратно занурте її в гарячий віск і дочекайтеся, поки їм просочиться вся тканина. Дерев'яний конус рясно змастіть соняшниковою олією, щоб згодом легше було знімати з нього готову свічку.
4
Просочену воском стрічку намотайте на дерев'яний шаблон щільно по спіралі, щоб не було зазорів між витками. При необхідності замажте щілини воском, використовуючи невелику пензлик. Дайте вийшла свічці охолонути і спробуйте тихенько зняти її з трафарету. Повинна вийти свого роду порожниста трубочка. В якості заготовки можна використовувати такі підручні засоби, як товста в'язальний спиця або олівець. А в готовий віск або парафін для посилення терапевтичного впливу можна капнути пару крапель ефірного масла евкаліпта або ялиці.
5
Пам'ятайте, що застосування вушних протипоказано при пошкодженої барабанної перетинки, гнійних виділеннях з вуха, травмованому зовнішньому слуховому проході, пухлинних процесах будь-якої локалізації, алергії на продукти бджільництва та ефірні масла. Перед тим як приступити до лікування, проконсультуйтеся у лікаря.