Як зав'язувати онучі.

Онучі, звичайно, це щось давно застаріле. Але бувають випадки, коли вміння намотувати онучі може придатися. Наприклад, ви пішли в похід і спалили шкарпетки, коли сушили їх над багаттям - жертвуйте майкою і робіть дві онучі.
Вам знадобиться
  • - онучі або два шматки м'якої х/б тканини приблизно 35х90.
Інструкція
1
Для того щоб ви в Онучі почувалися комфортно і не натерли ноги, її потрібно намотати певним чином. До речі, досвідчені користувачі онуч замотують їх так віртуозно, що можуть компенсувати різницю в розмірах взуття та ноги, що, природно, дуже допомагає при довгій ходьбі або беге.Начінать намотувати онучу потрібно від носка ноги назовні, а не "всередину, щоб цей предмет не збився від носіння. Коли ви правильно закріпіть онучу на нозі, то виявите, що дана кінцівка виходить загорнутої в два шари, що добре зберігає тепло і довше не пропускає влагу.Даже якщо ви сильно промочите ноги, можна перемотати онучі сухим кінцем на стопу. За якийсь час висохне від тепла ноги і мокра сторона - так, міняючи боку онуч, ви в відносному комфорті доберетеся до місця призначення.
2
Тканина для онуч НЕ зшивається і необметані, щоб ніякі зайві деталі не натирали і не дратували шкіру ніг. Літні онучі роблять з бавовни або сукна, а зимові - з змішаної тканини 50% вовни і 50% бавовни або з байки. Протерту на стопі онучу досить перемотати іншою стороною, щоб знову не відчувати діскомфорта.Перед намотуванням онуч по можливості бажано вимити ноги і витерти їх насухо. Нігті на ногах ображати, але не дуже коротко, щоб вони не врізалися в подушечку пальця. Якщо у вас сильно пітливі ноги, то потрібно мити їх частіше водою з милом, з часом, при дотриманні гігієни, ця проблема повинна стати менш острой.Прі намотуванні онучі стежте, щоб не утворювалися грубі складки, заломи і рубці - все те, чим можна натерти ноги.
3
Розстелите онучу на сухий, чистої, рівної поверхні (в похідних умовах постарайтеся знайти хоча б сухе місце без сміття). Якщо ви вже вмієте замотувати онучу на вазі, то розправте її і натягніть рукамі.Правую стопу поставте на полотнище ближче до правого краю, відступивши від нього сантиметрів 20, пальці ноги не повинні торкатися краю онучі. Правою рукою візьміть вийшов маленький кут і накрийте їм ногу, розправляючи все складочки. Уголочек цей подсуньте під підошву і утримуйте натягнутим лівою рукою полотнищем. Натягніть край онучі за п'ятою, щоб розправити тканину на подошве.Большім шматком щільно накрийте перший шар і оберніть, міняючи руки, тил стопи, підошву і п'яту так, як показано на малюнку. Уздовж гомілки натягніть вільний край онучі, а тим кінцем, що залишився позаду, накрийте нижню частину гомілки, прикривши передній край полотнища. Ось і п'ятка замотана онучею!
Спочатку пашміни називався особливо м'який довгий кашемір, пух гірських кіз з індійської провінції Кашмір. Проте з плином часу так стали назвати накидки, шалі і палантини, зроблені з цієї вовни. Такий аксесуар настільки простий і елегантний, що дозволить вам підбирати поєднання з будь-яким одягом.
Інструкція
1
Найлегший, зручний і простий спосіб - накинути пашміну , прикриваючи зону плечей і декольте і ніжно укутавши руки. При цьому ваша фігура залишиться стрункою, що особливо актуально для повних жінок. Кінці шарфа ви можете притримувати руками, перехресно накинути на плечі або зав'язати красивий вузол. Щоб не порушувати прийнятий у вашій компанії дрес-код, скрутіть виріб у вузол, накиньте на шию, а потім недбало перекиньте один край через плече.
2
Захистити себе в холодну погоду можна, накинувши пашміну на плечі, а потім обернути навколо себе її кінці і зав'язати спереду на вузол. Вийде якась подоба легкого кардигана, завдяки чому ви швидко зігрієтеся. До речі, таким способом можна ще й приховати зайву повноту рук.
3
У поєднанні з курткою пашміну можна використовувати як шарфа. Для цього складіть її поперек, а потім накиньте на шию. Просуньте в петлю краю з бахромою, а потім розправте їх. Таким чином можна надягати її як поверх куртки, так і під неї, виставивши назовні тільки невелику смужку тканини біля шиї. Прекрасний вибір - накинути пашміну поверх пальто як шаль, а кінці загорнути всередину. Розправте складки, щоб вони лежали вільно. В цьому випадку підберіть виріб, який поєднується за кольором з верхнім одягом. Сучасні тенденції також дозволяють зробити пашміну найяскравішим акцентом у вашому образі, підібравши її так, щоб вона контрастувала з іншими предметами гардеробу.
4
Один з часто зустрічаються рад - надягати пашміну як головний убір. Тут ви також можете вибрати варіант, який захочете. Зав'язана на манер бандани, загорнута як тюрбан, накинута як хустка - будь-який з цих способів прикрасить вас і підкреслить вашу жіночність.
Корисна порада
Вибравши пашміну як аксесуар, пам'ятайте, що вона буде виглядати вишукано тільки в тому випадку, якщо ви йдете красивою ходою. Спину тримайте прямо, а плечі розправте.