Як прибрати приховані значки. Як прибрати значок в прихованих значках.

На правій стороні панелі завдань Windows між мовною областю і годинами є область повідомлень, або як ще називають її - трей. Там знаходяться значки програм, згорнутих для економія місця на основному просторі панелі. Вони можуть працювати у фоновому режимі, тобто, не привертаючи уваги користувача до процесів. Це можуть бути значки різних медіа-програвачів, програм закачування файлів, ICQ-клієнти, і т.д. Зі збільшенням числа значків панель може розтягуватися.
Інструкція
1
Натисніть правою кнопкою миші на кнопку «Пуск» в нижньому лівому куті, потім, в обраному далі меню «Властивості» відкрийте вікно «Властивості панелі завдань і меню Пуск» у разі, якщо у вас стоїть Windows XP.
2
Перейдіть на вкладку «Панель завдань», переконайтеся, що в графі «Область повідомлень» стоїть галочка на пункті «Приховувати невикористовувані значки». Ця функція дозволяє прибрати приховані значки, які не використовувалися в плині тривалого періоду часу.
3
Виберіть пункт «Налаштувати». У вікні «Налаштування повідомлень» на вкладці «Поточні елементи» розгорніть повністю весь список і виберіть зручний для вас варіант із запропонованих: приховувати, якщо неактивний (значок буде переховуватися тільки в разі, якщо ви довго не зверталися до нього), завжди приховувати ( значок завжди буде прихованим) або завжди відображати (відповідно, буде постійно відображатися).
4
Натисніть кнопку «ОК» і закрийте всі вікна. Якщо на своєму комп'ютері ви використовуєте систему Windows Vista, то схема дій для того, щоб прибрати приховані значки, буде трохи інший.
5
Клацніть правою кнопкою миші на меню «Пуск», виберіть пункт «Властивості».
6
У вікні «Властивості панелі завдань і меню Пуск» виберіть вкладку «Область повідомлень».
7
В графі «Значки» обов'язково поставте галочку на пункті «Приховувати невикористовувані значки», якщо така там не варто, і натисніть кнопку «Налаштувати».
8
Виберете у вікні, «Налаштування значків повідомлень» розділ «Поточні елементи», розгорніть повністю список і виберіть потрібний пункт: приховувати, якщо неактивний (значок буде забиратися тільки в тому випадку, якщо ви довго не зверталися до його програмі) , завжди приховувати (значок завжди приховується на панелі задач) або завжди відображати (відповідно, буде постійно відображатися в треї).
9
Натисніть «ОК» і закрийте всі відкриті вікна.
Корисна порада
Переконайтеся, що зміни в роботі зі значками будуть для вас більш зручними.