Як зробити квіти з тканини. Як навчиться робити квіти з тканини.

Щоб зробити такий модний аксесуар, як квітка з тканини, нам знадобиться не так багато: клапоть тканини відповідного забарвлення і розміру, дріт для рукоділля (підійде і тонка мідна), трохи волосіні, гофрований папір зеленого кольору, бісер, желатин , столовий ніж, ножиці, клей ПВА, голка і нитки. Ми будемо робити м'яку троянду.
Інструкція
1
Тканина зеленого кольору напередодні слід обробити желатином. Розводимо желатин у воді, прогріваємо, занурюємо тканину в розчин, вичавлюємо, розрівнюємо, сушимо на прищіпках. Тепер викроюємо з тканини довгу смужку, розміром п'ять на двадцять сантиметрів, складаємо її навпіл в довжину, лицьовою стороною назовні.
2
За допомогою голки Наживляємо по краю, виходить тканинна труба. Краще прошивати внахлест проміжки межу стібками приблизно п'ять-сім міліметрів, потім стягаємо нитку, і руками викладаємо бутон троянди, зшиваємо підставу нашої троянди. Закріплюємо нитку. Тепер беремо волосінь, нанизуємо бісеринки, робимо «росинки», закріплюємо бісер клеєм ПВА. Робимо кілька таких гілочок.
3
Потім беремо дріт, по центру проколюємо нашу троянду так, щоб кінці дроту вийшли як стеблинка. Акуратно обмотуємо стеблинка гофрованої папером (для цього потрібно зробити смужку шириною 5 мм), закріплюємо папір клеєм.
4
Тепер робимо листя для троянди. З заздалегідь прожелатініной і висушеної тканини вирізаємо листочки, робимо жилки на них за допомогою ножа. Існують спеціальні ножі, але підійде і звичайний столовий. Нагріваємо його на вогні, прокреслює жилки, приклеюємо до листя дріт, обмотану папером, формуємо гілочки, додаємо волосінь з «Росинка», прикріплюємо до квітки. Наша троянда готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5e4L9YHpRKY
Зверніть увагу
Зроблені квіточки з тканини можна сміливо використовувати в якості прикрас на голову, підв'язок або прикрас на весілля.
Корисна порада
якщо ви робите заколку або брошка - то знадобитися шматочок фетру в колір квітки, невидимка або кріплення для брошки і клейовий пістолет або клей момент кристал