Як відновити пошкоджений jpg.

У процесі копіювання або перенесення файлів з одного носія на інший зображення можуть бути пошкоджені. Втратити файли набагато легше, ніж їх потім відновити. Особливо це стосується формату.jpg". Однак існують утиліти, які допоможуть відновити пошкоджені або загублені картинки і фотографії буквально за кілька кліків.
Вам знадобиться
  • - Hex Workshop;
  • - Handy Recovery;
  • - JPGScan;
  • - JPEG Shop;
Інструкція
1
Для відновлення знімків з флешки для початку найкраще записати образ карти на жорсткий диск і працювати безпосередньо з ним. Для цього можна скористатися утилітою HexWorkshop (меню «Disk» - «Open Drive» - «Physical Disks» і потім «Disk» - «Save Sector Range» - «Entire Disk»).
2
Щоб відновити видалені файли, встановіть будь-яку спеціалізовану утиліту, яка має функцію роботи з зображеннями. Добре підійде програма Handy Recovery або PhotoRescue. У налаштуваннях встановленого додатка просто вкажіть шлях до образу флешки або знімного диска та натисніть кнопку «Start». Через деякий час програма відобразить всі файли, які вдалося відновити.
3
Якщо jpeg відображається частково, то необхідно для початку оцінити рівень пошкодженості файлу і його придатність до відновлення. Для цього можна скористатися програмою JPGScan. Встановіть додаток, запустіть його, перейдіть у вкладку «Main» - «Scan file for JPEG» і вкажіть шлях до постраждалого файлу. По закінченню перевірки з'явиться графічна і текстова оцінка придатності, за якою можна буде зробити висновок про можливість відновлення. Для нормально JPEG-зображення графік виглядає як візерунок із зелених точок з малою кількістю пікселів іншого кольору.
4
Для перегляду пошкоджених файлів добре підійде програма JpegSnoop. Для відновлення невеликих ушкоджень скористайтеся утилітою JPEG Recovery. Якщо зображення сильно зіпсовано, то можна спробувати утиліту JPEG Ripper.
Зверніть увагу
Всі перераховані вище програми мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. У більшості програм достатньо лише вказати шлях до пошкодженого зображення, решту роботи утиліта виконує сама.
Корисна порада
Щоб не втратити свої цінні знімки найкраще зробити кілька копій. Наприклад, скопіювати свої фотографії на один знімний носій і поділитися ними в який-небудь соціальної мережі. Діліться зображеннями зі своїми друзями, користуйтеся інтернет сервісами зберігання файлів, і тоді питання про відновлення пошкоджених, але важливих для вас картинок ніколи не виникне.