Як вибрати медіа-плеєр.

Медіа-плеєри є гарною альтернативою перегляду відео на комп'ютері. Зручність таких плеєрів полягає в їх портативності і можливості підключення до різних пристроїв відтворення. Але дуже важливо вибрати такий медіа-плеєр, який доставить максимум задоволення від його використання.
Інструкція
1
Щоб вибрати найбільш підходящий медіа-плеєр, визначитеся з вимогами до нього. Вони можуть стосуватися способу зберігання даних, кількості підтримуваних форматів, інтерфейсів підключення до телевізора та інших пристроїв відтворення, можливості виходу в інтернет, зручності використання.
2
За типом зберігання інформації медіа-плеєри діляться на пристрої з вбудованим жорстким диском і без нього. Визначтеся, який варіант вам більше підходить. Медіа-плеєр з власною пам'яттю дозволить зберігати всі дані безпосередньо на ньому. У той же час плеєри без вбудованого жорсткого диска коштують дешевше, а в якості пристроїв, що підключаються пам'яті може виступати флешка, портативний жорсткий диск та інші пристрої.
3
Зверніть увагу на список підтримуваних форматів. В ідеалі, чим їх більше - тим краще. Однак це позначається на ціні - пристрій з великими можливостями буде і коштувати більше. Звичайно, якщо ви точно знаєте, що не будете використовувати екзотичні файли, вибирайте медіа-плеєр з мінімальним набором підтримуваних форматів.
4
Визначтеся з необхідною кількістю роз'ємів для підключення медіа-плеєра до пристроїв відтворення. Орієнтуйтеся на ту техніку, яка вже є у вашому розпорядженні. Бажано, щоб медіа-плеєр підтримував інтерфейс HDMI. Саме він використовується більшістю телевізорів для підключення до них. Також класичні «тюльпани» ніколи не будуть зайвими - з їх допомогою можна підключити медіа-плеєр навіть до застарілим моделям.
5
Якщо для вас не важлива можливість виходу в інтернет, можете відразу відкинути моделі, що підтримують вихід в мережу. З іншого боку, підключення до інтернету дозволить переглядати відео з онлайн-джерел і з пристроїв локальної мережі.
6
Оцініть дружність інтерфейсу користувача медіа-плеєра. Паралельно відзначте швидкодію. Пристрої з малопотужними процесорами працюють повільніше, але й коштують дешевше.
7
Зіставте інформацію, отриману за всіма критеріями. Виберіть той медіа-плеєр, який більше за інших задовольняє вашим вимогам.