Як боротися з варикозом за системою Брегга. Як позбутися від варикозу.

Коли в системі венозних клапанів відбувається збій, кров починає застоюватися, внаслідок чого потрапляє в поверхневі вени. Незабаром вони починають розтягуватися і втрачають свою еластичність, що призводить до варикозного розширення.
Інструкція
1
Для лікування варикозного розширення вен скористайтеся лазеротерапией. Ця процедура абсолютно безболісна і не вимагає госпіталізації. Включивши її в комплекс заходів щодо позбавлення від варикозу, ви скоротите термін лікування в кілька разів. Застосування лазерних апаратів дозволить досягти знеболюючого, протизапального і протинабряклого ефектів. А також поліпшить кровопостачання і кисневий обмін, прискорить процес відновлення тканин і знизить кількість холестерину.
2
Позбутися від варикозу можна за допомогою магнітотерапії, яка спрямована на лімфодренірованіе і трофостімулірованіе. Цей метод дозволяє досягти доброго ефекту і не має протипоказань. Щоб домогтися бажаного результату, пройдіть курс магнітної фізіотерапії. Після нього зменшиться запалення, покращиться кисневий обмін в тканинах, знизиться в'язкість крові, а, отже, буде попереджено утворення тромбів.
3
Досить добре зарекомендувала себе комп'ютерна пресотерапія. Пройдіть декілька сеансів для досягнення лікувального ефекту. Вони сприяють правильному розподілу водного балансу і тонізують стінки судин. Пресотерапія спрямована на відновлення лімфатичної системи.
4
Носіть лікувальний компресійний трикотаж. У спеціалізованих аптечних відділах вам допоможуть підібрати лікувальні гольфи, колготки або панчохи. Завдяки створенню трикотажем зовнішнього тиску, вени почнуть звужуватися, що посприяє нормалізації роботи венозних клапанів.
5
Не відмовляйтеся від лікарської терапії. Медикаменти, звані флеботоніков, підвищать венозний тонус, знімуть запалення, знизять проникність капілярів, поліпшать кровообіг і відтік лімфи. Але перед застосуванням будь-яких лікарських препаратів відвідайте лікаря-флеболога.