Як змінити панель швидкого запуску.

Панель швидкого запуску є одним з компонентів панелі задач - довгою горизонтальної смуги в нижній частині екрану. Вона розташована праворуч біля кнопки «Пуск» і використовується для розміщення найбільш часто використовуваних ярликів програм.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Меню Пуск».
2
Викличте контекстне меню додатка кліком правої кнопки миші.Альтернатівним методом є виконання кліка правої кнопки миші на порожньому просторі області панелі завдань для запуску сервісного меню.
3
Перейдіть в пункт «Властивості» і застосуєте прапорець на полі «Відображати панель швидкого запуску».
4
Виконайте клік правою кнопки миші на порожньому місці в області панелі завдань для виклику сервісного меню і зніміть прапорець на полі «Закріпити панель завдань» для виконання операції розширення панелі швидкого запуску.
5
Перетягніть що з'явився крайній правий роздільник в панелі швидкого запуску в праву сторону до досягнення потрібного розміру відображення всіх обраних ярликів.
6
Виконайте клік правою кнопки миші на порожньому місці в області панелі завдань для виклику контекстного меню і відновите прапорець на полі «Закріпити панель завдань».
7
Додайте ярлик обраної програми на панель швидкого запуску методом перетягування потрібного ярлика в область панелі.Альтернатівним способом виконання даної операції є повернення в головне меню «Пуск» і виклик контекстного меню обраної програми кліком правої кнопки миші на її полі. Вкажіть команду «Додати на панель швидкого запуску» »і натисніть кнопку« Так »для підтвердження застосування вибраних змін.
8
Виконайте клік правою кнопки миші на поле підлягає видаленню ярлика для виклику контекстного меню і виберіть пункт «Видалити».
9
Підтвердіть виконання операції видалення обраного ярлика натисканням кнопки «Так».
10
Натисніть кнопку «Згорнути всі вікна» для тимчасового приховування всіх відкритих вікон і показу робочого столу.
11
Натисніть кнопку «Перемикання вікон» для перемикання між відкритими вікнами за допомогою ергономічного перегортання Windows.
Корисна порада
Крім панелі швидкого запуску, в панель задач входять: кнопка «Пуск», що відкриває головне меню системи, середня частина, яка відображає відкриті програми і документи, і область сповіщень.