Як зшити краватку метелика. краватка-метелик Як зшити.

Краватка-метелик - особлива деталь чоловічого гардероба. Щоб правильно нею скористатися, недостатньо мати смокінг або фрак. Потрібно ще відчуття стилю, акуратність і терпіння. Ці якості згодяться як при купівлі та зав'язуванні готового краватки, так і при пошитті його самостійно.
Вам знадобиться
  • Тканина, флізелін, ножиці, кравецький крейда, швейна машинка, нитки, голка
Інструкція
1
Виберіть тканину для краватки. Головна вимога до неї - вона повинна тримати форму. Зробіть викрійку, як це показано на схемі.
2
Відстань, позначене на схемі буквою А, дорівнює 10 см. Відстань Б = 25 см, В = 45 см (цей розмір варіюється в залежності від обхвату шиї), Г = 3,5 см, Д = 8 см, Е = 5 см.в Відповідно до цих розмірів зробіть викрійку для внутрішнього «шару» краватки - його зробіть з флізеліну.
3
Зробіть ще одну викрійку для самого краватки: додайте до вказаних параметрах по 0,5 см - це припуск на шви.
4
Розкладіть тканину на столі, погладьте і отпарьте її праскою. Шпильками приколіть до неї викрійку, обведіть кравецьким дрібному. Виріжте 2 заготовки для краватки (з припусками) і флізеліновую підкладку.
5
До виворітного стороні однієї деталі прикладіть флізеліновую частина (клейовий стороною вниз), пропрасуйте їх праскою.
6
Складіть частини лицьовою стороною всередину, змітайте їх вручну, залишивши невеликий відрізок, щоб потім вивернути краватку. Потім прострочіть заготовку на швейній машинці (особливо акуратно - в куточках) .На місцях заокруглення і в куточках зробіть невеликі надрізи тканини, залишеної в якості припуску на шви.
7
Виверніть краватку на лицьову сторону через залишений отвір, зашейте його вручну.
8
Далі можна вимітати все виріб по периметру нитками контрастного кольору, пропрасувати, отпарить і залишити сушитися. Видаліть нитки намітки і ще раз пропрасуйте краватку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=c1qtlyD8fHo
Змія - це символ родючості, цілеспрямованості та мудрості. Тому багато набувають різні сувеніри у вигляді змії, щоб удома панувала спокійна обстановка і всі виникаючі конфлікти вміло дозволялися. Для того щоб придбати собі такий символ, його не обов'язково купувати. Адже можна зробити змію своїми руками. Якщо в будинку є діти, то крім того, що ви зробите красивий декоративний предмет для свого будинку, ви зможете подарувати дитині радість.
Вам знадобиться
  • - старий непотрібний галстук;
  • - нитки під колір краватки;
  • - два гудзики;
  • - шматочок шкіри;
  • - синтепон або будь-який інший матеріал для набивання іграшки;
  • - хутро (за бажанням)
Інструкція
1
Заповніть краватку підготовленим матеріалом. Акуратно протягніть матеріал в широкий кінець краватки і повільно просувайте його до вузького кінця. Слідкуйте, щоб матеріал рівномірно заповнював простір всього краватки, інакше у вас може вийти нерівна і кострубата змія. При заповненні важливо враховувати, щоб наповнений краватку зміг надалі гнутися і залишався м'яким.
2
Зашийте вузький кінець краватки - це буде хвіст майбутньої змії. При бажанні його можна скрутити в вузол або в кільце, і закріпити в такому положенні. Щоб набивка не випадала, точно так же зашейте і широкий кінець краватки. По можливості підберіть нитки відповідні кольором краватки і стежте, щоб стібки були непомітними. Тепер тіло змії готово, залишилося зробити її голову.
3
Акуратно пришийте на одному рівні дві однакові гудзики - це будуть очі змії. Виріжте з шкіри невелику смужку, і на одному кінці зробіть невеликий надріз. Одержаний роздвоєний язик змії акуратно пришийте або приклейте до голови готової іграшки. Злегка розправте його для того, щоб він не здавався зім'ятим.
4
Надайте своїй іграшці індивідуальність. Наприклад, можна нанести на тканину барвистий малюнок, який одразу ж буде кидатися в очі, або обклеїти її різними бусинками, дуже оригінально буде виглядати змія обшита бісером. Або можна повністю обшити всю змію хутром, і тоді ви можете бути твердо впевнені, що така пухнаста іграшка доставить вашій дитині радість.
Корисна порада
Не бійтеся проявляти свою фантазію і експериментувати при створенні іграшки. Спробуйте приробити до очей вийшла змії симпатичні, довгі вії - і ви отримаєте смішну і добру іграшку. Або ж, навпаки, надайте вашої змії трохи страхітливий і злий вигляд, прикріпивши до неї пару довгих зубів. А обмотавши хвіст звичайної тонкої ниткою, можна отримати гримучу змію.