Як купати шарпея.

Шарпей, на відміну від інших порід собак, не потребує частому купанні. Неприємний запах «псини», собака видає лише при виникненні будь-яких проблем зі здоров'ям. Пам'ятайте - часте купання, більше одного разу на місяць, може привести до появи лупи.
Вам знадобиться
  • -Вань або глибокий таз;
  • -тепла вода;
  • -спеціальний собачий шампунь;
  • -спеціальна собача пудра (за бажанням);
  • -Спеціальний кондиціонером для жесткошерстних порід собак;
  • -рушники та/або фен.
Інструкція
1
Просочіть маслом ватні тампони і заткніть собаки вуха. Голову собаки по можливості зовсім мийте, бо коли брудна вода випадково потрапить у вуха Шарп - запалення уникнути не вдасться. Наповніть ванну або глибокий таз теплою водою (не більше 35С). Води має бути стільки, щоб вона прикривала лапи шарпея, максимум - доходила до грудей собаки. Обов'язково постеліть на дно ванни або таза ганчірку або гумовий килимок, зробити це потрібно для того, щоб собака не впала, послизнувшись.
2
Помістіть собаку в ванну з водою. Гарненько змочіть шерсть і нанесіть на неї спеціальний собачий шампунь (краще всього Дегтярний або сірчаний) легкими масажними рухами. Не використовуйте звичайний шампунь, так як після його застосування на шкірі шарпея можуть з'явитися почервоніння і роздратування. Мийте собаку обережно, але ретельно. Обов'язково вичищайте весь бруд з складок. Після закінчення миття, змийте залишки шампуню з тіла шарпея великою кількістю чистої і теплої води.
3
Витріть собаку м'яким великим рушником, якщо в приміщенні прохолодно - висушіть її феном. Ретельно просушіть феном всі місця, розташовані в важкодоступних місцях. Для цього можна використовуйте і спеціальну собачу пудру (абсорбент). Після купання скористайтеся спеціальним кондиціонером для жесткошерстних порід собак. Щоб уникнути застуди і переохолодження, не виводьте шарпея на вулицю після купання мінімум протягом трьох годин. Якщо ж ви думаєте, що для вашої собаки одного купання в місяць недостатньо, використовуйте сухі шампуні.
Зверніть увагу
Привчайте шарпея до води з раннього віку. В цьому випадку, коли собака виросте - вона не буде дуже сильно протестувати проти купання.
Корисна порада
Купуйте шампуні лише добре знайомих вам фірм, які заслуговують довіри.