Як поставити Skype на телефон. market details id com.skype.raider.

Програма Skype («Скайп») - це безкоштовне ПЗ, яке дозволяє здійснювати зв'язок між комп'ютерами і/або мобільними пристроями, використовуючи при цьому не GSM або аналогічні канали, а мережу інтернет за технологією VoIP.
Інструкція
1
Крім абсолютно безкоштовних дзвінків між пристроями, підключеними до мережі інтернет, Skype підтримує дзвінки на стаціонарні телефони в усі країни, при цьому вартість хвилини розмови істотно нижче в порівнянні з тарифами у державних провайдеров.Сегодня компанія Skype має додатки для різних мобільних платформ.На операційній системі Android від Google програма Skype може дзвонити, використовуючи 3G/HSDPA і Wi-Fi канали. Не всі телефони, що працюють на Android, підтримують APK Andoid. Зверніть увагу, що для установки програми Skype потрібно операційна система Android 2.1 або више.Бесплатная програма Skype для Android розташована в Android Market за посиланням: https://market.android.com/details? Id = com.skype.raiderДля завантаження та встановлення APK необхідно зайти в Android Market під своїм обліковим записом Google.
2
Skype для Apple iOS (iPhone 4, iPad 2, iPod Touch 4G) з недавнього часу підтримує відеотелефонію, будучи прекрасною заміною обмеженого стандартного додатка FaceTime. Перейдіть за посиланням: http://www.skype.com/go/getskype-iphone/Данная посилання перенаправить вас в Apple App Store. Скачайте IPA-додаток на комп'ютер, натиснувши кнопку "View in iTunes". На комп'ютері повинна бути встановлена програма Apple iTunes. Після завантаження програми підключіть пристрій до комп'ютера і синхронізуйте його.
3
Skype для класичних мобільних платформ (Java), а також Symbian, можна отримати на сторінці: http://www.skype.com/intl/ru/get-skype/on-your-mobile/Нажміте кнопку « встановити Skype на мобільний »і у вікні введіть номер вашого мобільного телефону. У відповідь сайт відправить SMS-повідомлення на ваш мобільний. У повідомленні міститиметься посилання, перейшовши по якій спеціальний мобільний сервіс визначить модель вашого телефону і визначить можливість завантаження Skype.
Зверніть увагу
Skype. Установка скайпу на телефон. Якщо ви хочете встановити додаток на свій мобільник, потрібно вибрати один з декількох способів установки. Це можна зробити через офіційний сайт, спеціальну програму або карту пам'яті телефону. У будь-якому випадку дуже уважно ознайомтеся з тим, (як встановити скайп на телефон) і дотримуйтесь.
Корисна порада
Skype - це безкоштовний додаток, яке можна завантажити та встановити на телефони та планшети Android підтримуваних моделей. Щоб встановити Skype на пристрій, відкрийте сайт m.skype.com в браузері телефону і завантажте Skype з магазину Google Play. Ви також можете безпосередньо зайти в Google Play, знайти там додаток Skype і завантажити його на свій телефон *.