Як перенести фотографії з телефону на комп'ютер.

Не завжди під рукою виявляється фотоапарат. І тоді цікаві моменти можна зафіксувати на мобільний телефон. Сучасні моделі оснащені досить непоганими камерами, що дозволяють робити знімки гарної дозволу.
Інструкція
1
Щоб перенести фотографії з телефону на комп'ютер, візьміть usb-провід. Вставте його спочатку у вхід на панелі системного блоку, тоді підключіть до мобільного. Дочекайтеся, коли на його екрані з'явиться опціонне вікно. Виберіть "Передати файли на PC" або "Помилка з'єднання з комп'ютером" або "Створити з'єднання". Залежно від моделі напис може бути різною. Телефон підключиться до комп'ютера.
2
Створіть в "Моїх документах" папку, коли будуть перенесені фотографії. Потім відшукайте ярлик "Мій комп'ютер" на робочому столі. Клікніть на нього і знайдіть позначення мобільного телефону. Найчастіше воно показується як знімний носій із зазначенням назви і номера моделі.
3
Відкрийте потрібну папку і виділіть фотографії, які необхідно перенести в пам'ять комп'ютера. Зробити це можна за допомогою лівої кнопки миші, тримаючи клавішу Ctrl затиснутою. Не відпускаючи кнопку, перетягніть об'єкти в створений ресурс.
4
Якщо usb-дроти немає, скористайтеся пристроєм card reader. В ньому представлені роз'єми для різних карт пам'яті, обов'язково знайдеться підходящий і для вашої. Вставте носій в прилад. Дочекайтеся, поки на ньому загориться зелена або жовта лампочка, і знімний диск відобразиться в папці "Мій комп'ютер". Далі послідовність дій така ж, як і при використанні передавального шнура.
5
Пошукайте флешку - перехідник. Зазвичай вони продаються в комплекті з телефонами. Вставте в неї карту. Флешку застроміть в потрібний вхід на передній або задній панелях системного блоку. Дочекайтеся, коли запалиться лампочка. Вміст знімного диска має з'явитися в розділі "Мій комп'ютер". Перенесіть зображення в заздалегідь створену папку.
Корисна порада
Не зберігайте багато фотографій на карті пам'яті телефону, вчасно переносите їх в комп'ютер. Переповнена папка в мобільному може привести до неправильної роботи апарату.