Як збільшити швидкість автомобіля.

Будь-який водій любить свою машину і хоче, щоб вона була швидкою. Для досягнення цієї мети автомобілісти іноді не шкодують ні сил, ні фінансових коштів. Фактично ж збільшити швидкість автомобіля може будь-яка людина, якщо поставитися до цього з розумом. Саме з цієї причини в наш час так популярний тюнінг, а якісні запасні деталі користуються широким попитом.
Інструкція
1
Отже, якщо ви хочете збільшити швидкість руху автомобіля, оптимізує роботу його мотора. Для цього скористайтеся так званим чип-тюнінгом, досить популярним сьогодні. Попросту кажучи, це перепрограмування налаштувань системи, які контролюють впорскування палива, роботу мотора, частоту оборотів та інше.
2
Крім цього, приділіть увагу якості зчеплення машини з дорогою, щоб запобігти витрачання потужності автомобіля даремно. Наприклад, купіть новий комплект поліпшених шин, які дозволять автомобілю стартувати швидше. Якщо ваш автомобіль має підвищеними аеродинамічними можливостями, придбайте для нього спойлер, який допоможе реально підвищити притискну силу автомобіля на високій швидкості.
3
Також пам'ятайте, що паливно-мастильні матеріали, які ви використовуєте, теж впливають на рівень швидкості машини. Тому користуйтеся тільки якісною продукцією, підходящої для вашого автомобіля.
4
Крім того, ви повинні розуміти, що середня швидкість автомобіля, перш за все, залежить від його загального стану. Тому не починайте відразу гортати фірмові прайс-листи і вибирати нові шини або спойлери. Все це не матиме ніякого впливу, якщо машина несправна. Отже, варто регулярно проходити технічний огляд і своєчасно виправляти всі виникаючі несправності на самому початковому етапі.
5
Плануючи збільшити максимальну швидкість автомобіля, адекватно оцініть, наскільки це безпечно. Тільки професійні та найдосвідченіші водії можуть дозволити собі перевищувати всі можливі обмеження швидкості. Однак, на превеликий жаль, продаж різних деталей для збільшення швидкості сьогодні дозволена абсолютно всім бажаючим. І пам'ятайте, що будь-які операції з автомобілем краще довірити гарного фахівця, ніж виконувати їх самостійно, намагаючись заощадити. Життя завжди була і буде важливіше грошей або драйву за кермом.