Як знайти коротке замикання в автомобілі.

Добре знання автомобільної техніки позбавить вас від безлічі проблем і труднощів, пов'язаних з ремонтом і експлуатацією вашого авто. Адже якщо ви самостійно зможете вирішити таку проблему, як коротке замикання в автомобілі, не потрібно буде звертатися за допомогою в автомайстерню. Що дозволить вам заощадити чимало часу і фінансових коштів.
Інструкція
1
Без нормальної роботи електричної системи автомобіль не зможе стабільно функціонувати. Тому при виникненні найменших проблем з електропроводкою, оперативно приймайте всі відповідні заходи, щоб у стислі терміни відновити її працездатність.
2
Якщо один з електричних приладів вашого автомобіля працює некоректно або зовсім вийшов з ладу, то, швидше за все, десь з'явилося коротке замикання, яке перешкоджає доставлению сигналу до цього приладу. Ознайомтеся з інструкцією по експлуатації вашого авто, там ви зможете знайти відповідь на питання, як знайти замикання в автомобілі. Ретельно вивчіть електричну схему вашого авто. Продзвоните дроти, які до нього підходять і знайдіть на ній поламаний прилад,. Також перевірте, чи немає ніде оголених проводів, які стосуються корпусу автомобіля. У випадку, якщо вони є, візьміть і заізоліруйте їх.
3
Пошук короткого замикання в автомобілі потрібно проводити з використанням спеціальних електронних вимірювальних приладів, за допомогою яких можна виявити розрив ланцюга і в найкоротші терміни усунути його. Щоб знайти поломку, перевірте всі компоненти, які входять до складу електричної мережі автомобіля: від задніх і передніх фар до реле включення (блокування) маси. Перевірте всі контакти та електричну проводку. Якщо ви знайшли несправний контакт, візьміть паяльник і відновите його цілісність, щоб він добре пропускав електричний струм.
4
Якщо ви слабо розбираєтеся в електриці і не знаєте, як визначити місце короткого замикання, зверніться в автомайстерню, де за невелику плату вам допоможуть знайти коротке замикання. Якщо його не усувати протягом тривалого часу, це може стати причиною виходу з ладу акумулятора, без якого ви не зможете нормально користуватися своїм авто.