Як привчити кішку гризти дроти.

У сучасному житті практично неможливо видалити із зони доступу домашньої тварини дроти від ноутбука, зарядні пристрої від мобільних телефонів, фотоапарата. Щоб уберегти вихованця і убезпечити від його зубів техніку, необхідно викликати в ньому стійку неприязнь до проводів.
Інструкція
1
Придбайте спеціальний засіб - Антігризін. Воно продається в зоомагазинах. Обробіть їм проводи та інші предмети інтер'єру, які піддаються атакам тварини. Цей засіб має неприємним смаком і ненависним для кішок запахом цитрусових. У той же час воно безпечне і для самих вихованців, і для людей, що важливо, якщо в будинку є дитина, який теж може спробувати провід на смак.
2
Як альтернативу можна використовувати народні засоби. Перше з них - лимон. Повторюйте процедуру натирання їм проводів кожні два дні. Другий спосіб - використовувати сік алое. Відріжте від рослини листочок, зробіть на ньому поздовжній надріз і обробіть дроти. Можливо, у кішки, спробувати сік алое на зуб, почнеться рясне слиновиділення. Щоб допомогти їй, промийте ротову порожнину проточною теплою водою.
3
Якщо у вас міцні нерви, використовуйте метод, який на перший погляд здасться жорстоким. Але на ділі він - найефективніший. Купуйте гумку, яка використовується для шиття - вставляється в дитячі штанці, спіднички в згин пояса. Як тільки ви побачили, що кішка зацікавилася проводами, натягніть гумку, направте її на тварину і відпустіть. Гумка клацне по тілу, головне не потрапити по мордочці. Кожного разу, як тільки домашня улюблениця підходить до забороненого об'єкта, повторюйте цю операцію. В голові у неї виробиться логічний зв'язок між проводами і клацанням, і через тиждень такої педагогіки у неї відпаде бажання навіть дивитися в ту сторону.
4
Якщо такий строгий спосіб не для вас, використовуйте вміння кішки пов'язувати явища між собою по-іншому. У пластикову форму (стакан від сметани, йогурту, одноразовий контейнер) покладіть металеві предмети - гайки, болти. Замотайте скотчем, щоб вміст не випадало. Всякий раз, коли тварина має намір підійти до проводів, підкидайте виготовлену вами форму з наповненням в повітря. Вона вироблятиме шумовий ефект, що кішки не люблять.