Як лікувати невралгію трійчастого нерва.

найчастіші вид невралгий - це невралгія трійчастого нерва. Трійчастий нерв утворює три гілки: одна йде до шкіри чола, інша проходить до щоки, зубам верхньої щелепи і слизової носа, третя - до нижньої щелепи і її зубам. Захворювання супроводжується нестерпними болями, які викликає будь-який рух м'язів обличчя, часто з підвищенням температури, почервонінням окремих ділянок обличчя і сльозотечею.
Вам знадобиться
  • - корінь дягеля;
  • - корінь валеріани;
  • - листя м'яти перцевої;
  • - листя берези травневої;
  • - трава звіробою звичайного;
  • - нирки берези;
  • - індійський лук.
Інструкція
1
Для лікування невралгії трійчастого нерва, викликаної простудними захворюваннями, рекомендується приготувати наступний збір. Візьміть по 1 частини кореня дягелю і валеріани, листя м'яти перцевої, по 2 частини листя берези і трави звіробою звичайного, всі компоненти подрібніть і, ретельно перемішавши, візьміть столову ложку приготованого фитосбора, залийте склянкою окропу в термосі. Наполігши 2:00, процідіть і, додавши столову ложку меду на отриманий фільтрат, приймайте? склянки 3 рази на день за 30 хвилин до їди.
2
Одночасно з прийомом всередину лікувального фитосбора, приготуйте засіб для зовнішнього застосування. Столову ложку подрібнених березових бруньок залийте 100 мл 70% спирту. Настоюйте 10 днів у теплому темному місці. При невралгії трійчастого нерва рекомендується прикладати компрес отриманої настойки на больовий ділянку. Для цього візьміть ватяний тампон, розміром з больовий ділянку, намочіть його в настоянці, нагрійте змочений тампон на гарячій поверхні (можна на гарячому чайнику). Накладіть на хвору ділянку і, накривши тампон компресійної папером, утеплите вовняною тканиною. Компрес тримайте до виникнення приємного зігрівання та припинення больових відчуттів (1-3 години). Після видалення компресу, не знімайте утепляющую пов'язку. Крім того, виходити на вулицю в цей день не рекомендується.
3
Подібним прогріває і знеболюючою дією володіє індійський лук. Для лікування невралгії рекомендується подрібнити лист індійського лука і втерти в хворе місце його сік. Не можна проводити маніпуляції близько до очей, так як сік індійського лука викликає сильне подразнюючу і сльозоточиву дію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xawwEzx-ZgE
Зверніть увагу
Невралгія трійчастого нерва, як правило, є наслідком застуди, карієсу, запалення придаткових пазух, травм та ін. Тому необхідно виявлення і лікування першочерговим причини невралгії.
Корисна порада
Лікування невралгії трійчастого нерва необхідно проводити комплексно, використовуючи як прийом трав'яних настоїв, так і зовнішнє лікування, як сухим теплом, так і алкогольної знеболюючими препаратами. Також корисно приймати вітамінні препарати, гарне дію роблять ультразвук і УВЧ-терапія.