Як вилікувати атеросклероз.

Атеросклерозом називають процес утворення бляшок, що складаються з жирів і холестерину. При цьому відбувається звуження і втрата еластичності стінок артерій, результатом чого буває недоотримання кров'ю і тканинами організму кисню і поживних речовин. Захворювання прогресує повільно, протягом багатьох років, довгий час безсимптомно. Виявляється при розвитку ускладнень - ішемічної хвороби серця, серцевої недостатності та ін.
Вам знадобиться
  • - часник;
  • - прополіс;
  • - спирт;
  • - мед;
  • - молоко.
Інструкція
1
Для ефективного лікування атеросклерозу приготуйте часниково-прополісний бальзам. В першу чергу приготуйте настойку прополісу. Візьміть 20 грамів прополісу, бажано у знайомих бджолярів. Остудіть в морозильній камері, щоб його можна було легко подрібнити. Залийте приготований прополіс 100 мл 70% спирту і поставте на 21 день в темне прохолодне місце, періодично збовтуючи вміст.
2
Потім приготуйте часникову настойку. 200 грамів пропущеної двічі через м'ясорубку часниковою маси залийте 200 мл спирту 70%. Витримайте в темному місці півмісяця, щодня збовтуючи вміст.
3
Коли обидва склади будуть готові, необхідно відфільтрувати і віджати вміст обох. Потім візьміть весь отриманий фільтрат настойки часнику, додайте до нього 30 мл прополісной настойки і 2 столових ложки бджолиного меду. Отриманий склад розмішайте і поставте для настоювання на 72 години в холодильник.
4
Приймайте складу тричі на день за 20 хвилин до їди за такою схемою. З 1 по 5 день - по наростаючій в кожен прийом: сніданок - 1 крапля обід - 2, вечеря - 3 і т.д. На п'ятий день прийому має бути: сніданок - 13 крапель, обід - 14 крапель, вечеря - 15 крапель. З шостого дня приймайте по спадної: сніданок - 15, обід - 14, вечеря - 13 крапель і т.д. На 10 день: сніданок - 3 краплі, обід - 2, вечеря - 1 крапля.
5
З 11-го по 30-ий день приймайте по 25 крапель тричі на день. Часниково-прополісний бальзам розводите в 150 мл молока низької жирності. Курс лікування повторіть через 5 місяців.
Зверніть увагу
Не рекомендується вживання сирої води, тому що містяться в ній мінеральні речовини сприяють розвитку склерозу внаслідок вапнування і мінералізації бляшок в судинах.
Корисна порада
При атеросклерозі велику роль відіграє дієта, яка повинна бути низькокалорійної, безхолестеріновой, з високим вмістом баластних речовин, які виводять холестерин з організму. До них відносяться водорості ламінарії, висівки, сирі овочі і фрукти, чорноплідна горобина і калина, хрін з лимоном (як разом, так і окремо), ягоди вишні. Також корисний сирої картопляний сік і зелений чай.