Як поставити радіо на сайт.

Власники сайтів та блогів все частіше прагнуть розмістити на своєму сайті елементи, які зацікавлять відвідувачів і внесуть свіжі нотки в оформлення проекту. Одним з найпростіших для втілення прийомів є розміщення на сайті радіо-плеєра.
Вам знадобиться
  • - текстовий редактор;
  • - код для вставки на сайт;
  • - картинка з зображенням програвача.
Інструкція
1
Створіть радіо-плеєр, що відкривається в окремому спливаючому вікні: знайдіть в інтернеті код онлайн радіо, створіть в блокноті файл, розмістіть в цьому файлі обраний код і збережіть файл під ім'ям, наприклад, fm.html.
2
Створіть папку, розмістіть в ній файл - картинку з зображенням програвача або кнопки і файл fm.html.
3
Вставте функцію виклику спливаючого вікна в шаблон сайту, наприклад, в index.php. Перевірте, чи правильно прописані шляхи до створеної вами папці з кодом і картинкою.
4
Вставте код онлайн радіо в будь-яке місце сторінки і на вашому сайті відобразиться форма з радіостанціями. Виберіть потрібну станцію і слухайте улюблену музику в фоновому режимі.
5
Встановіть на своєму сайті яскраве і барвисте Flash-радіо. Для цього скачайте з інтернету і скопіюйте собі на сайт, в кореневу папку, файл swf і вставте на сторінку, де розміщуєте радіо-плеєр, невеликий код для відображення програвача.
6
Встановіть радіо на блог, розміщений на платформі ucoz, в три кроки. Відкрийте в панелі управління вкладку «Дизайн» - «Управління дизайном CSS» і виберіть зліва розділ «Верхня частина сайту». Додайте в цьому розділі код радіо плеєра і збережіть зміни.
Зверніть увагу
Контролюйте швидкість потоку радіотрансляції, щоб не перевищувати допустимий трафік, якщо ваш інтернет-тариф не безлімітний. Будьте особливо уважні, якщо у вас мобільний інтернет, адже в разі перевищення трафіку плата за кожен мегабайт вхідної інформації зростає в кілька разів.
Корисна порада
Перевірте бітрейт (величину переданого в реальному часі потоку даних) встановленого вами плеєра, якщо код викачаний з ресурсу, основна мета якого - реклама і просування рекламованих послуг. Подібні ресурси збільшують відвідуваність сайту за рахунок розміщення неякісних програвачів і невеликих відео-роликів.