Як перевірити веб камеру з мікрофоном. Як провеіть мікрофон у веб камері.

Вбудована або подключаемая веб-камера з мікрофоном не завжди оснащена світлодіодами, що сигналізують про її роботу. Перевірити веб-камеру в цьому випадку можна за допомогою засобів операційної системи та спеціальних програм.
Інструкція
1
Зайдіть в меню «Пуск» і виберіть у ньому «Панель управління» (або двічі клікніть по однойменному значку на робочому столі). В «Панелі управління» подвійним клацанням відкрийте значок «Система». У діалоговому вікні налаштувань операційної системи зайдіть у вкладку «Обладнання» і клікніть по кнопці «Диспетчер пристроїв». У вікні «Диспетчера пристроїв» відображаються всі встановлені на комп'ютері фізичні та віртуальні пристроїв, з інформацією про їх функціонування. У списку виберіть рядок «Пристрої обробки зображень», і натисніть на символ «+» поруч з нею. У списку, веб-камеру і переконайтеся, що вона задіяна (знаки питання й червоні хрести відсутні).
2
У цьому ж списку виберіть рядок «Звукові, відео та ігрові пристрої» і розкрийте їх список. Переконайтеся, що всі ці пристрої задіяні. Якщо будь-яке необхідне пристрій відзначено знаком «?» - Встановіть відповідні драйвера для його роботи. Якщо рядок пристрої відзначена червоним хрестом, натисніть на нього правою кнопкою миші, і в контекстному меню виберіть команду "Задіяти". Після перевірок средста операційної системи, перейдіть до перевірки пристрою на практиці.
3
Запустіть програму для роботи з веб-камерою, для перевірки її роботи в звичайних умовах. Як правило, подібні програми встановлюються разом з операційною системою (якщо веб-камера вбудована), або разом з драйверами подключаемой USB-камери. Приміром, на ноутбуках марки Acer для запуску даної програми натисніть «Пуск», потім «Усі програми» - "Acer Crystal Eye Webcam". Якщо веб-камера справна і задіяна, то після запуску у вікні програми з'явиться зображення, одержуване з неї. Натисніть на кнопку з іконкою відеокамери, і запишіть короткий відеоролик, після чого відтворіть його. Відео та звук в ньому будуть свідчити про те, що веб-камера працює нормально.