Як зробити орігамі-квіти.

Орігамі - стародавнє віртуозне мистецтво. Вчитися йому можна роками, все більше удосконалюючи техніку. А почати можна з нескладних схем, наприклад, з квітки тюльпана.
Вам знадобиться
  • Папір
Інструкція
1
Візьміть листок паперу. Найкраще брати кольорову або двокольорову, тоді квітка вийде ефектніше. Можете самі розфарбувати папір: пензликом змочіть лист по всій площі, а потім, поки він не висох, зробіть кілька розлучень різними кольорами акварелі, даючи їм перемішатися при зіткненні. Покладіть лист сохнути під прес, щоб він якомога менше жолобився від води. Виріжте з готової папери квадрат зі сторонами 10х10 сантиметрів.
2
Складіть лист навпіл по горизонталі. Розгорніть його. Складіть його по діагоналі від верхнього правого кута до нижнього лівого, розгорніть. Зробіть такий же згин від верхнього лівого до нижнього правого кута, розгорніть папір.
3
Складіть лист по першому горизонтальному згину. Праву і ліву сторону зігніть усередину, у напрямку до центру (по готовим лініях діагоналі).
4
Правий і лівий кути отриманого трикутника підніміть вгору, щоб вони стикалися сторонами на центральній осі, а в результаті вийшов ромб. Переверніть ромб (прикладіть один до одного праву і ліву половинку заготовки) так, щоб лицьова його частина виявилася закритою, тобто стала бічний, а ті, які були бічними - відкрилися.
5
Нижню ліву грань ромба розділіть навпіл і від цієї точки проведіть лінію до верхівки фігури. Зігніть сторону по цій лінії. Виконайте те ж саме з іншими трьома сторонами заготовки. Візьміть ці загнуті половинки і вставте один в одного - праву половинку в кишеньку лівої і т.д.
6
Знайдіть внизу в центрі падлюка отвір і дуньте в нього. Відігніть чотири верхніх пелюстки.
7
Для виготовлення стебла візьміть жорстку дріт, змастіть її клеєм і обмотайте зеленої ниткою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_wp8agwnxLA