Як міняти проксі.

Досить часто користувачі використовують для підключення до різних мережевих ресурсів проксі-сервери. Це допомагає обійти заборону деяких сайтів на конкретні IP-адреси або ж отримати доступ до заблокованих ресурсів.
Інструкція
1
В кожному браузері проксі-сервери налаштовуються окремо. Якщо ж вам необхідно повністю підключити комп'ютер до інтернету через проксі-сервер, то налаштуйте властивості мережевого адаптера. Врахуйте, що це призведе до сильного падіння швидкості доступу в інтернет, тому почніть з першого пункту. Відкрийте браузер Mozilla Firefox.
2
Відкрийте вкладку «Настройки» і виберіть меню «Додаткові настройки». Перейдіть до вкладці «Мережа». Знайдіть навпроти пункту «З'єднання» кнопку «Налаштувати» і натисніть її. Встановіть прапорець біля параметра «Налаштування проксі-сервера». Тепер заповніть наступні чотири пункти цього меню адресами проксі-серверів і відповідними портами.
3
Ви також можете вказати адреси сайтів, для доступу до яких не потрібне підключення через проксі-сервери. Для цього введіть їх url-адреси через кому в полі «Не використовувати проксі для».
4
Якщо ви використовуєте браузер Opera, то запустите його і в меню "Налаштування" виберіть пункт "Загальні налаштування". Тепер відкрийте вкладку «Розширені» і виділіть пункт «Мережа», розташований в лівому меню нового вікна. Натисніть на кнопку «Проксі-сервери». Встановіть прапорець навпроти пункту «конфігурація проксі-сервер вручну». Введіть в поля, розташовані нижче, адреси та порти необхідних проксі-серверів.
5
Якщо вам потрібно налаштувати доступ в інтернет через проксі-сервер в глобальному масштабі, то відкрийте список активних підключень до мережі. Виберіть мережевий адаптер, через який комп'ютер отримує доступ до інтернету. Відкрийте його властивості. Виділіть меню «Протокол інтернету TCP/IP» і натисніть кнопку «Властивості».
6
Тепер вкажіть в полі «Бажаний DSN-сервер» IP-адресу проксі-сервера. Якщо ваш комп'ютер з'єднаний з сервером безпосередньо, то це ж значення пропишіть в поле «Основний шлюз».