Як купити автомобіль з Кореї.

Щоб купити корейський автомобіль, не обов'язково їхати за ним в країну виготовлення. Величезна кількість нових і старих машин можна знайти на сайтах з продажу машин, а також у найближчих автосалонах.
Інструкція
1
Якщо ви хочете купити вживаний автомобіль корейського виробництва, зверніться за допомогою в інтернет. На таких сайтах, як www.avito.ru, www.irr.ru, www.auto.yandex.ru, www.auto.ru розміщують оголошення як власники транспортних засобів, так і автосалони. У рядку пошуку вкажіть потрібні параметри: рік випуску, модель, тип кузова, пробіг, колір, максимальну вартість і т.д. Потрібні повідомлення з'являться на екрані. Зв'яжіться з їх творцями за вказаними телефонами, щоб уточнити деталі. Домовтеся про огляд машин.
2
Приїхавши на місце стоянки, уважно огляньте автомобіль. Візьміть з собою професійного механіка або вирушайте в майстерню з ремонту транспортних засобів. Там проведуть необхідну діагностику, яка дозволить з'ясувати, чи була машина в аварії, перефарбовувався Чи кузов і т.д. Звичайно, послуги фахівців коштують деяких грошей. Але зате ви будете впевнені, що купуєте якісний автомобіль.
3
Вибравши авто, попросіть власника пред'явити документи. Вам потрібно перевірити наявність свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, паспорта машини (ПТС), завіреної у нотаріуса довіреності, у тому випадку, якщо продавець не є власником, загальногромадянського паспорта.
4
З комплектом документів вирушайте в одну з організацій, що здійснюють укладання угод на купівлю-продаж автомобілів. Їх список можна уточнити на стенді в ГИБДД. Там роздрукують договір і акт прийому-передачі. Уважно прочитайте всі документи і розпишіться. Тепер автомобіль знаходиться у вашій власності, залишилося тільки поставити його на облік.
5
При покупці корейського авто в салоні всі потрібні документи підготує менеджер з продажу. Він же випише техталон, якщо машина нова. Від вас буде потрібно тільки внести гроші і пред'явити загальногромадянський паспорт. Найвідоміші московські дилери з продажу машин з Кореї - www.ssangyong-favorit.ru, www.avtogermes.ru, www.ela.ru та інші. Вони часто проводять стимулюючі акції, тому купуючи нову машину, цілком можна розраховувати на подарунок - безкоштовне оформлення КАСКО, установку сигналізації, корисні в дорозі аксесуари.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3MFQmzH3mAs