Як представити бухгалтера.

Професія бухгалтера сьогодні дуже затребувана, і без його послуг не може працювати жодне підприємство. Від його вміння, грамотності і досвідченості в чому залежить успіх розвитку компанії. Не дарма головний бухгалтер в багатьох організаціях вважається другою за величиною фігурою після керівника.
Інструкція
1
Якщо ви керівник кадрової служби підприємства або головний бухгалтер, який приймає на роботу свого помічника, почніть знайомство нового співробітника з підприємством з представлення його директору компанії. Представляючи його, розкажіть керівнику, який відображається в конкурсі на заміщення вакантної посади в бухгалтерії підприємства, і чому ваш вибір зупинився саме на цій людині.
2
Швидше за все, директор сам захоче познайомитися особисто і поцікавитися, який досвід роботи має новий співробітник бухгалтерії, які завдання він буде виконувати, за який вид діяльності підприємства відповідатиме і контролювати. Представляючи бухгалтера, повідомте його анкетні дані, перерахуйте підприємства, на яких він працював і, якщо є, розкажіть про його рекомендаціях.
3
Домовтеся заздалегідь і виберіть час і місце, щоб представити бухгалтера людям, що займають ключові пости в компанії. Він опиниться в центрі уваги і отримає можливість відповісти на запитання про себе і познайомитися з керівним складом підприємства в неформальній обстановці.
4
Представляючи бухгалтера колективу підприємства або безпосередньо тим людям, з якими йому доведеться працювати, назвіть його прізвище, ім'я та по батькові, також коротенько розкажіть про його попередню трудову діяльність. Ознайомте співробітників з посадовими обов'язками і тими функціями у відділі обліку та звітності, які будуть покладені на нього.
5
Розкажіть і новому співробітнику, чим займаються ці люди, з якими йому доведеться співпрацювати по роботі, і як вони пов'язані між собою, щоб він чітко уявив собі весь технологічний ланцюжок отримання інформації, потрібної йому для виконання своїх робочих обов'язків.
6
При необхідності, скажіть номер внутрішнього телефону нового бухгалтера, робочого мобільного телефону та електронної пошти. Попросіть співробітників надавати йому всіляку підтримку і допомогу, не відмовляти в консультаціях на початковому етапі діяльності.