Як поставити icq на телефон.

ICQ - найпопулярніша програма для передачі коротких текстових повідомлень з комп'ютера. А останнім часом люди все частіше потребують месенджері, навіть коли комп'ютера немає поруч. Тому особливою популярністю користується зараз ICQ для мобільних телефонів, проте далеко не всі знають як її встановити.
Інструкція
1
В інтернеті існує безліч сайтів, які пропонують безкоштовно завантажити ICQ для мобільного телефону, проте більшість з них - шахрайські. Під час установки програма просить вас послати смс, яке спустошить ваш баланс на мобільному телефоні. Тому логічно качати додаток з офіційного сайту. І так, пройдіть по посиланню на Оф.сайт: http://www.icq.com/download/mobile/java/ru
2
На сайті вам пропонують ввести свій номер, і завантажити установник прямо з телефону, але це також вимагатиме певних витрат, тому легше завантажити установник з комп'ютера. Натискаємо «Завантажити за допомогою ПК».
3
скачав файлу являє собою Win-rar архів. Разархивируем його.
4
В архіві знаходиться два файли: ICQMobile.jar і ICQMobile.jad. Обидва файли передайте на ваш мобільний телефон.
5
З телефону запустіть ICQmobile.jar. Слідуючи інструкціям, встановіть ICQ на ваш телефон. Установка гранично проста і займе не більше пари хвилин.
6
Готово! Тепер на вашому телефоні встановлена остання офіційна версія ICQ Mobile. Вводите свій логін і пароль і користуйтеся.
Зверніть увагу
Під час установки баланс вашого мобільного телефону повинен бути в плюсі, щоб у вас був доступ в інтернет, інакше ви не зможете увійти в ICQ після установки і перевірити, чи все встановилося успішно.
Корисна порада
На цьому ж сайті ви можете скачати інсталятор ICQ на мобільні телефони на платформах ANDROID, Symbian, Windows Mobile, а також на Iphone і Ipad. Для цього пройдіть за відповідними посиланнями на сайті та дотримуйтесь інструкцій.