Як встановити USB-клавіатуру.

Ви купили новий комп'ютер або просто вирішили змінити обридлу клавіатуру. Підключаєте нову «клаву» до комп'ютера і ... Не працює? Не лякайтеся! Не потрібно впадати в крайнощі і стрімголов бігти в магазин для обміну. Вашу USB-клавіатуру необхідно правильно встановити.
Вам знадобиться
  • - USB-клавіатура;
  • - комп'ютер (ноутбук);
  • - диск з ПЗ.
Інструкція
1
Прочитайте інструкцію, яка додається до вашої USB-клавіатурі. Дізнайтеся, чи необхідно встановити на комп'ютер драйвер, перед тим як підключити клавіатуру. Операційна система автоматично встановлює драйвера відразу після визначення підключеного пристрою. Іноді потрібно ручна установка драйверів. В такому випадку в комплекті з пристроєм поставляється інсталяційний диск з інструкцією.
2
Перевірте програмне забезпечення від виробника на сумісність з вашою версією операційної системи. У разі відсутності в документах інформації про сумісність, спробуйте під'єднати клавіатуру до комп'ютера. Можливо, операційна система зможе знайти драйвер, сумісний з вашим пристроєм.
3
Виберіть USB-порт, до якого буде підключена ваша клавіатура. Вимкніть комп'ютер. Підключіть кабель клавіатури до порту USB. Увімкніть комп'ютер. Операційна система сповістить вас про те, що пристрій готовий до роботи (якщо знайде і автоматично встановить драйвер). Або запропонує вставити в дисковод диск і встановити драйвера самостійно.
4
Відкрийте дисковод. Вставте диск з драйверами в лоток. Закрийте дисковод і дочекайтеся завантаження диска. Встановіть драйвер клавіатури, слідуючи підказкам на моніторі вашого комп'ютера. Після закінчення установки драйвера уточніть, чи є необхідність в установці додаткового програмного забезпечення (дивіться інструкцію).
5
Якщо клавіатура не працює, спробуйте підключити її до іншого USB-порту (перепробуйте всі наявні). Зайдіть в BIOS і перевірте, чи дозволені USB-клавіатури. Повинно бути так: USB Keyboard Support - Enabled. В крайньому випадку, використовуйте перехідник USB/PS-2 для підключення клавіатури до порту PS-2 (йде в комплекті з більшістю USB-клавіатур).