Як підключати Jimm.

Спілкування з допомогою програм-месенджерів докорінно змінило наше життя. Завдяки їм ми можемо бути в курсі останніх новин, спілкуватися з друзями незалежно від їх географічного розташування. Jimm - одна з таких програм. Ця програма для мобільного телефону, за допомогою якого ви можете обмінюватися повідомленнями.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон з доступом в інтернет;
  • - комп'ютер;
  • - шнурок від комп'ютера до телефону.
Інструкція
1
На самому початку з'ясуйте, чи підходить ваш телефон під вимоги для установки цієї програми. Для того, щоб Jimm встановився і функціонував в повному обсязі, телефон повинен мати вихід в мережу інтернет, подержку Java і сокетов (socket). Таку підтримку не мають наступні телефони: Nokia 3650, 7210, 7250, 7650, N-Gage; Siemens SX1; Sony Ericsson T610, T630, P800.Также в телефоні повинно бути вільно мінімум 320 Кб пам'яті. 70 Кб знадобиться для установки самого додатка, а 250 Кб оперативної пам'яті буде потрібно для роботи програми.
2
Отже, ви визначили, що ваш телефон підходить для цієї програми. Після цього вам потрібно залити файли встановлення в телефон. Важливе зауваження: установочні файли в програмі Jimm двох типів: jar і jad. Jar - це Java-додаток, точніше, архів, його містить. Файл Jad потрібен для тих моделей, які не підтримують пряму установку Jimm з файлу типу jar.
3
Помістити в телефон файли можна трьома способами. Перший спосіб - передати файли з одного телефону на інший за допомогою блютуза. Для цього візьміть ваш телефон, включіть в ньому функцію блютуз, потім включите таку ж функцію на іншому телефоні, в якому є потрібні вам файли. Увімкніть передачу файлів, прийміть їх. Другий спосіб передачі настановних файлів - це безпосереднє скачування їх з інтернету. Для цього вам потрібно вийти в мережу інтернет через телефон, набрати в рядку браузера адресу сайту http://wap.jimm.org.ru/download.wml і завантажити потрібні файли. Третій спосіб приміщення файлів в пам'ять вашого телефону - це попередньо скачати їх на комп'ютер, а потім, підключивши телефон до комп'ютера безпосередньо, перекинути файли на телефон. Виберіть найбільш зручний спосіб для вас і переходите до наступного кроку.
4
Установка і настройка JimmПрограмма Jimm працює через GPRS-Internet, тому на вашому телефоні налаштуйте саме цей вид з'єднання, а не WAP GPRS.Запустіте програму Jimm, потім введіть свій UIN і пароль від ICQ (в меню Налаштування (Options)/Обліковий запис (Account)/).
5
Далі заповніть меню Установки. Зазвичай ці настройки стоять за замовчуванням. Якщо ж ні, то уточніть їх у свого провайдера зв'язку. Меню Інтерфейс (Interface) заповнюйте так, як вам зручно. Виберіть мову, кодування та інші параметри. Після установки параметрів потрібно перезавантажити Jimm.
6
Тепер підключайтеся і користуйтеся ICQ-повідомленнями у своєму телефоні.
Корисна порада
Якщо Jimm не виходить в мережу, перевірте шлях підключення Java-додатків. Він повинен збігатися з каналом GPRS-Internet.