Як зв'язати квадрат.

Вироби з мотивів вже давно вкоренилися в загальній культурі в'язання і користуються популярністю, як у початківців, так і у досвідчених майстринь. Мотиви можуть бути різної форми, будь то круглі або навіть трикутні. Але найпоширеніші - квадратні. Зараз поговоримо про те, як же пов'язати квадрат гачком.
Вам знадобиться
  • Гачок №3, акрилові нитки білого, жовтого і зеленого кольорів, а також нитки довільного кольору для першого мотиву
Інструкція
1
Найпростіший і легкий варіант квадратного мотиву ось такий: 1.Набрать ланцюжок з 12 повітряних петель і з'єднати в кольцо2.Далее в'язати так: сім стовпчиків з двома накидами, чотири повітряні петлі (повторити цю маніпуляцію ще три рази), після чого обрізати нитку. Маленький квадратик готовий. Якщо нав'язати таких досить багато, то можна з'єднати по фігурі і вийде симпатичний і оригінальний жилет
2
Наступний мотив трохи складніше, але його зовнішній вигляд варто того, щоб докласти трохи зусиль. Отже: 1ряд: Ниткою жовтого кольору набрати і з'єднати в кільце ланцюжок з 12 повітряних петель2ряд: в'яжемо в коло, три стовпчики з двома накидами, дві повітряні петлі і знову три стовпчик з двома накидами (повторювати так ще 6 разів).
3
3ряд: В'язати ниткою білого кольору в кожну арку з двох повітряних петлею по одному пишному стовпчику, набираючи між ними ланцюжок з чотирьох повітряних петлею. Повинно вийде 9 лепестков.4ряд: Потім в кожну арку з чотирьох повітряних петель ниткою зеленого кольору провязать по чотири стовпчики з двома накидами, між ними набираючи почергово спочатку ланцюжок з чотирьох повітряних петлею, потім з двох - повторювати до кінця ряда.5ряд в'язати так: в стовпчики з двома накидами попереднього ряду, між якими по дві повітряні петлі, провязивать прості стовпчики. А в ланцюжок між стовпчиками з чотирьох повітряних петлею провязивать - стовпчик, чотири стовпчики з двома накидами, дві повітряні петлі, чотири стовпчики з двома накидами, стовпчик (повторювати описане спочатку до кінця ряду).
4
6ряд: Обв'язати квадрат по периметру простими стовпчиками ниткою зеленого кольору. Обрізати нітку.Еслі з'єднати багато таких квадратиків і обв'язати ажурним візерунком, то вийде непогана скатертину для дачі. А, якщо зробити ще більше мотивів, при цьому поєднуючи їх по-іншому (залежить від вашої фантазії), то вийде цілком весела і життєрадісна накидка для ліжка дитини.
Корисна порада
Для вив'язування пишного стовпчика роблять накид, вводячи гачок в петлю попереднього ряду, витягують довгу петлю (1-2 см), знову роблять накид і витягають довгу петлю - так повторюють до необхідної величини пишного стовпчика, потім всі петлі провязивают одночасно і закріплюють їх повітряної петлею