Як відмити зеленку з волосся.

Всім відомо, що розчин діамантової зелені (у народі просто зеленка) відмити з шкіри, волосся, одягу дуже складно. А виробники цього чудо складу ніби пожартували над споживачами, упакувавши його в таку тару, яку неможливо відкрити, чи не забруднити. Вимазати руки, неминуче залишаєш зелені сліди на волоссі та одязі, ну якщо для одягу існує безліч засобів для виведення плям, з волоссям справа складніша. Як же відмити зеленку з волосся?
Інструкція
1
Відмити зелене волосся складно, але можна. Візьміть саліциловий спирт, або просто горілку додайте в нього сік лимона. Гарненько перемішайте і змочіть тампоном зелені пасма. Трохи почекайте і потріть цим же тампоном волосся. Зеленка повинна змитися. Правда після такої процедури ваші волосся може стати сухим і ламким, тому обов'язково зробіть живильну маску.
2
Якщо вдома не виявилося не спирту, ні горілки, ні лимона, візьміть будь одеколон або парфуми на спиртовій основі. Змочіть ватяний диск і гарненько потріть забруднені пасма. Тут все залежить від якості одеколону, якщо він непоганий то зеленка, швидше за все, буде видалена.
3
У будь-якої дівчини напевно є який-небудь жирний крем, вазелін або молочко для зняття макіяжу. Візьміть ці косметичні засоби і не шкодуючи намажте волосся. Зачекайте хвилин 20, потім налийте молочко або крем на ганчірочку і потріть волосся. Гарненько промийте голову з шампунем.
4
Чудовими властивостями володіє просте господарське мило і перекис водню. За допомогою мила можна відмити не тільки зеленку, ну і фарбу з волосся. А ось перекис водню допоможе відмити лише щойно забруднені волосся. Тому, як тільки ви помітили, що волосся в зеленці, відразу ж беріть перекис і лийте на зелені пасма, при цьому усередині тріть їх тампоном або ганчіркою.
5
На кухні теж можна знайти засоби, які допоможуть впоратися з плямами зеленки на волоссі. Наприклад, можна помити голову засобом для миття посуду, або намазати забруднені пасма рослинним маслом і потерти. Ну, якщо масло абсолютно безневинно, то рідина для миття посуду може викликати роздратування, алергічні реакції, може спровокувати появу лупи і неабияк зіпсувати структуру волосся.